Pierwszy sukces Dudy w drugiej kadencji. Manuela Gretkowska wyjeżdża z Polski! Czekamy na kolejne wyjazdy lewactwa.

Manuela Gretkowska zdjęcie – źródło: PAP / Rafał Guz

Jak podał dzisiaj Fakt24 znana lewacka pisarka, celebrytka i skandalistka, antychrześcijańska bojowniczka, założycielka Partii Kobiet, ma dosyć życia w Polsce.

„Dla nas, ludzi, którzy głosowali na Rafała Trzaskowskiego, bardzo dużo teraz się zmieni w Polsce. Wolności wypowiedzi na pewno już nie będzie.” Bardzo ubolewa, że Polacy nie zdecydowali się wybrać na prezydenta Rafała Trzaskowskiego. Po wyniku tych wyborów prezydenckich uznała dzisiaj, że nie ma już na co czekać. Na Facebooku umieściła post z informacją, że sprzeda dom o pow. 110 m2 typu Dworek Polski pod Zalesiem Górnym, z powodu wyjazdu za granicę. Planuje wyjechać do Szwecji, gdzie wcześniej urodziła córkę. Później chce wraz z partenrem mieszkać w różnych miejscach na świecie.

Wspaniała decyzja. Z głoszonymi przez Panią antynarodowymi poglądami i działaniami, im dalej od naszej Ojczyzny, tym lepiej pani Manuelo. Jak pani pisała: „Polska jest patriarchalną monarchią pod kościelnymi rządami Matki Boskiej stawianej nam za wzór”. Żegnamy więc Panią, oby na zawsze. I niech wzorem pani zrobią wypad z „tego kraju” kolejni jewropejscy yntelygenciki o pani prowenienecji.

A do powrotu do Najjaśniejszej Rzeczypospolitej zachęcamy wszystkich Polaków i ich rodziny, którzy musieli kiedyś przez komunę wyjechać z kraju z powodów prześladowań politycznych lub „za chlebem”, a którzy chcą żyć w normalnym, wolnym kraju, o który walczyli i marzyli nasi ojcowie i dziadkowie.

JUM

Get involved!

Comments

No comments yet