Paweł Tanajno zorganizował blokadę Obwodnicy Trójmiasta

Po tym jak Solidarna Polska zablokowała coraz bardziej śmiałej władzy nowelizację przepisów o bezkarności urzędników, żeby polityków jednak nie korciło w przyszłości do mieszania w ustawie covidowej, działacz polityczny Paweł Tanajno postanowił profilaktycznie w ten sposób wyrazić swój sprzeciw wobc zakusów przekraczania uprawnień i wyłączenia urzędników państwowych spod prawa.          

Jak donosi portal dziennikbaltycki.pl 7 października ok. godz. 7 rano grupa osób na kilka minut zablokowała oba pasy obwodnicy przed zjazdem na Karwiny. Demonstracja niezadowolenia z poczynań rządzących zorganizowana przez znanego przedsiębiorcę i działacza politycznego miała pokazać, że działania polityków są na celowniku, a kolejna próba forsowania przepisów dla uniknięcia za nie odpowiedzialności też się nie uda.              

W rozmowie z dziennikarzami portalu dziennikbaltycki.pl Paweł Tanajno zwrócił uwagę na liczne niebezpieczeństwa proponowanych przez PiS zapisów w imię bardzo przydatnego do przeprowadzenia zamachu na obywateli i usprawiedliwienia przestępczych działań, koronawirusa:             
,,To ustawa nie tylko dla Morawieckiego, ale ona jest przeciwko Polakom”.           

Niestety protest, a raczej jego forma, wywołał falę krytyki na profilu społecznościowym jego organizatora. Zdenerwowani kierowcy nie powstrzymali się od mocno uszczypliwych uwag i komentarzy.

Przy okazji padły warte zastosowania pomysły jaka forma protestu byłaby dla polityków najbardziej wychowawcza. Według nich lepszą drogą do ustawienia parlamentarzystów do pionu będzie nie utrudnianie życia obywatelom, ale właśnie rządzącym. Wystarczy przecież skutecznie zablokować im wyjazd z własnych posesji czy dojazd na upragnioną Wiejską!           

Opracowanie BC 
Źródło:   https://dziennikbaltycki.pl/blokada-obwodnicy-trojmiasta-7102020-pawel-tanajno-protestuje-przeciwko-ustawie-o-bezkarnosci-urzednikow-panstwowych-zdjecia-z/ar/c1-15219022

Obraz ktphotography z Pixabay

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz