Oddział ZUS w Sosnowcu organizuje telefoniczną pomoc prawną z zakresu prawa pracy.

24 sierpnia (w poniedziałek) w godzinach 9:00 do 12:00 Oddział ZUS w Sosnowcu organizuje telefoniczną pomoc prawną z zakresu prawa pracy. Porad udzielać będzie ekspert z Państwowej Inspekcji Pracy. To już drugi dyżur w sosnowieckim ZUS.

Aby skontaktować się z ekspertem wystarczy w najbliższy poniedziałek zadzwonić pod numer telefonu 32 368 34 28. W trakcie rozmowy będzie można zapytać o kwestie związane z warunkami umowy o pracę, wypłaty wynagrodzenia, jego wysokości, rozliczania czasu pracy, jak również urlopów wypoczynkowych, ochrony praw kobiet, czy zatrudniania osób niepełnosprawnych. To także okazja do zadawania pytań dotyczących legalności zatrudnienia.

 
To już drugi taki dyżur eksperta z Państwowej Inspekcji Pracy i jak wynikało z zapytań klientów z poprzednich porad prawnych, sprawy dotyczące zatrudnienia, wysokości wynagrodzenia, rozliczenia czasu pracy to wciąż ważne zagadnienia z jakimi zgłaszają się pracownicy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z prawnikiem i zadania pytania, na które nie znamy odpowiedzi, bądź które budzi w nas wątpliwości – mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

 
Porady prawne to nie tylko oferta dla zatrudnionych, ale też przedstawicieli firm, którzy nie raz mogą mieć wątpliwości w jaki sposób interpretować zapisy w ustawach. Stąd też okazja do rozmowy z ekspertem OIP.

KAM

Dodaj komentarz