Ocaliliśmy Polskę. Co teraz? Repolonizacja mediów!

Autor: Gawrion

Kochani! Mamy to! Dzięki niezwykłemu wysiłkowi, który było czuć na każdym kroku, ocaliliśmy Polskę! 

Andrzej Duda nie był idealnym kandydatem dla wszystkich, ale pomimo tego wielu patriotów zadecydowało się dać mu publiczne poparcie. Wielki szacunek dla Witolda Gadowskiego, Wojciecha Sumlińskiego, Roberta Bąkiewicza i innych patriotów. Andrzej Duda nie był z ich bajki, ale troska o losy Ojczyzny wzięła górę. Prawdziwi patrioci!

Dla wielu chwała. Dla wielu hańba.

Wielu jednak Narodowców – czy szerzej, Konfederatów – zhańbiło się. Co tu dużo mówić? Zhańbili się zarówno przywódcy, którzy w tak ważnym momencie i pomimo tak wielkiej przepaści pomiędzy kandydaturami Andrzeja Dudy i Rafała Trzaskowskiego dali wyraz swojej obojętności, nie było ich stać na jasne i oczywiste deklaracje i wskazówki dla swojego elektoratu.

W tak ważnym momencie nie byli w stanie opowiedzieć się za dobrem Ojczyzny? To bardzo źle o nich świadczy. Jeszcze bardziej zhańbili się Ci wszyscy, którzy jawnie nawoływali do głosowania na Trzaskowskiego.

Pożyteczni idioci. Media.

Wygrał Andrzej Duda uzyskując nieco ponad połowę głosów. To cieszy. Jednak medal ma drugą, smutniejszą stronę. Bardzo niepokojące jest poparcie niemalże połowy głosujących Polaków dla Trzaskowskiego.

I nie dziwię się mafiom vatowskim, złodziejstwu, przekrętasom i tym wszystkim, którzy doili Polskę przez wiele lat i uzyskiwali różne korzyści i bezkarność. Tylko że ich jest ilu? Kilkanaście procent? A co z pozostałymi kilkudziesięcioma procentami? Reszta niestety to pożyteczni idioci czerpiący swoją „wiedzę” skąd? Ano z mediów.

Repolonizacja mediów!

Dla mnie, tak samo jak dla wielu Polaków, komentatorów czy dziennikarzy jedno jest oczywiste. Jeśli nie zrobimy porządku z antypolską propagandą, sączącą się z antypolskich mediów, to za kolejne pięć lat już nie będzie tak kolorowo. Media są głównym źródłem kłamstwa i dzielenia Polaków. No bo jakże nie mają sobie skakać do gardeł dwie grupy ludzi, skoro jedne media na stojącego przed nimi słonia mówią jednym „słoń”, a inne wmawiają drugim, że to przecież „żyrafa”?

Prawda oczywiście jest tylko jedna, ale obie grupy – zarówno Ci co znają prawdę, jak i ci co znają kłamstwo – będą sobie zaciekle skakać do gardeł. Bo przecież nic bardziej nie denerwuje nas, jak nazywanie czarnego białym i robienie z nas idiotów!

Zgodnie z makiawelicznymi zasadami porządek z mediami należy zrobić już, zaraz, natychmiast! Do reformy mediów, trzeba dołączyć inne radykalne reformy i zrobić je w jednym czasie. To są podstawy polityki i strategii. Chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego tak należy uczynić?

Porządek prawny powinien być przygotowany jota w jotę na wzór demokracji niemieckiej czy francuskiej, tak aby przewidywana krytyka ze strony Unii Europejskiej, trafiła jak kosa na kamień. Dodatkowo – jeśli można, to rozważyłbym strategiczne przejęcie wrogich Polsce mediów.

Czy nie można dogadać się z Amerykanami i Trumpem, aby odkupić TVN nawet za dziesięciokrotność rynkowej wartości? W biznesie pieniądze znaczą wiele i wiele mogą zdziałać.

Jeszcze raz! Repolonizacja mediów!

Także – moi Drodzy – podstawowym naszym (Blogerów, Komentatorów, Dziennikarzy) postulatem powinna być na dziś repolonizacja mediów. Wymagajmy tego od Rządu i Prezydenta.

Taki ruch będzie miał zdecydowane poparcie społeczne i zrobiony dziś nie będzie bolał (w kategoriach wizerunkowych – wiecie, dyktatura pisowska) za trzy czy pięć lat. Domagajmy się tego! Jedynie zaistnienie w przekazie publicznym w opinii publicznej jedynej prawdy zakończy wojnę polsko-polską i zatrzyma to bezlitosne ogłupianie, którego efekt widzimy w grupie prawie 50% Polaków popierających oszustów z PO!

©: autor tekstu w serwisie Niepoprawni.pl | Dziękujemy! :). <- Bądź uczciwy, nie kasuj informacji o źródle – blogerzy piszą za darmo, szanuj ich pracę.

Dodaj komentarz