Szczyt Klimatyczny COP27 w Egipcie

7 listopada br. wyświetleniem dosłownie „Oka w Piramidzie” rozpoczął się właśnie Szczyt Klimatyczny COP27 w Egipcie.

Podczas inauguracji wystąpił m.in. Sekretarz Generalny ONZ Antonio Guterres, który swoje przemówinie rozpoczął silnie akcentując, że ludzkość właśnie osiągnęła na Ziemi liczbę już 8 miliardów. Część jego przemówienia była co ciekawe, ni z tego ni z owego, wygłoszona w języku francuskim.

Jak się wydaje, była to też najwazniejsza część, bo dotyczyła dosłownych wytycznych dla przybyłych przedstawicieli państw. Później wystąpił m.in. Al Gore, były wiceprezydent USA, który został nagrodzony Nagrodą Nobla za wynalezienie „globalnego ocieplenia”.

Z jego przemówienia z kolei dowiedzieliśmy się, że czeka nas dalsza likwidacja gospodarek oraz 1 miliard migrantów przesiedlanych z Afryki i Bliskiego Wschodu do krajów zachodnich.

Na szczęście RMF już trzyma rękę na pulsie i urabia opinię publiczną w kraju, że Polska jest największym terrorystą klimatycznym świata. https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/ro…

Przypominam: obecnie transformację globalną przedstawia dokument ONZ „Our Common Agenda„, który jest najnowszą wariacją na temat Agendy21/2030. Film o tym jest na moim kanale. Kto nie widział – powinien. Robi się na czasie. Polecam szczególnie przestudiować mapę drogową przemian systemu międzynarodowego proponowaną przez Guterresa, która omawiam w filmie. I pamiętajcie: Kapitan Planeta i Planetrianie mają na oku wasz ślad węglowy dzięki transakcjom bezgotówkowym, których dokonujecie kartą i blikiem itp.

Buntownik Jutra

Oprac. Es.

1 komentarz do wpisu “Szczyt Klimatyczny COP27 w Egipcie”

Dodaj komentarz