Norki zagrożeniem dla przyszłości ludzkości?

Jak można się było tego spodziewać media właśnie doniosły o pierwszym przypadku wykrycia wirusa SARS-CoV-2 u … norek w Polsce. I padło na fermę na Pomorzu, której właściciel musi być raczej mało zadowolony z palmy pierwszeństwa, która mu przypadła. Oczywiście jak czytamy w portalu trojmiasto.pl posłużyły do tego niezwykle skuteczne jak dotąd głównie w uziemianiu i ubezwłasnowolnianiu obywateli testy PCR.           

Media mają kolejny pretekst do siania paniki i zamętu, bo gdańscy naukowcy do spółki z lekarzami weterynarii odkryli coś co dotąd było uważane za … normalne w środowisku naturalnym, w którym żyjemy – istnienie wirusów, które są po prostu wszędzie. Okazuje się, że zanim zaczęto stosować testy PCR już żyliśmy w pandemii, tylko nikt wtedy jeszcze o tym nie wiedział.                
Jak czytamy w portalu trojmiasto.pl na 91 przebadanych wymazów z gardła norek hodowlanych, nie zdających sobie sprawy z zawirowań światowej historii, których są bohaterkami, w ośmiu stwierdzono obecność materiału genetycznego występującego u wszystkich koronawirusów, ale zdiagnozowano, że było to RNA wirusa SARS-CoV-2, bo przecież inne wirusy, dzięki noszeniu maseczek, dezynfekcji, dystansowi społecznemu i likwidacji niebezpiecznych branż, nagle w cudowny sposób zniknęły z powierzchni ziemi, podobnie jak wirus grypy.              

Teraz wszyscy wstrzymują już i tak zaburzony noszeniem masek i stresem oddech oczekując na dalszy rozwój wypadków oraz wiadomość czy zaraza, choć tylko medialna, przenosi się z człowieka na norki, czy też może jest na odwrót. I co będzie z jedynym wybawieniem ludzkości, tak oczekiwaną przez … rządy i zmanipulowaną część społeczeństw na całym świecie, szczepionką?                

Na szczęście coraz więcej Polaków zaczyna dostrzegać absurdy i zagrożenia covidowej polityki i choć jeszcze nie dojrzeli do stanowczego oporu, w sieci pojawiają się coraz bardziej przenikliwe komentarze. Począwszy od tego, że covid skutecznie załatwi wszystko to, czego wcześniej nie udało się wprowadzić politykom, po tragiczną i niestety bardzo prawdopodobną puentę ich poczynań, wizję tego, że z koronawirusowego pogromu wyjdą cało tylko … bezrobotni.           

Więcej na stronie:     https://m.trojmiasto.pl/wiadomosci/Koronawirus-u-norek-na-pomorskiej-fermie-hodowlanej-n150916.html

Opracowanie BC 
Źródło:   

Get involved!

Comments

No comments yet