Nadchodzą psychuszki i łagry: na początek Niemcy: mec. Beate Bahner następni mogą być w Polsce?

Na prośbę czytelników przypominamy tekst Bibuły z 19.04.2020

«Mamy do czynienia z brutalną dyktaturą, gotową zrobić wszystko, by pozbyć się wszelkich śladów dezaprobaty…»

Niemiecka adwokat sprzeciwiająca się kwarantannie, zamknięta w szpitalu psychiatrycznym

>https://lacrunadellago.net/2020/04/14/lavvocato-tedesco-contro-la-quarantena-rinchiusa-in-manicomio/
Cesare Sacchetti 14 kwiecień 2020 tłum. RAM

Skrytykowała niekonstytucyjność wprowadzenia kwarantanny w Niemczech i w ubiegłą niedzielę wieczorem została zabrana przez władze do zakładu psychiatrycznego.

To nie jest horror ani dystopijny scenariusz filmowy. To jest to, co stało się z adwokatem Beate Bahner z Heidelbergu.

Wiadomość ta została podana wczoraj wieczorem w gazecie Rhein-Neicker-Zeitung (RNZ) z niemieckiego regionu Badenii-Wirtembergii.

Walka mecenas Bahner przeciwko kwarantannie

W dniu 3 kwietnia 2020, Bahner rozpoczęła walkę z władzami niemieckimi, żądając natychmiastowego zaprzestania stosowania środków nałożonych na kraj przez rząd federalny, który nakazał zamknięcie wszystkich przedsiębiorstw oraz wprowadził zakaz organizowania demonstracji publicznych w związku z kryzysem koronawirusowym.

Niemiecka adwokat sporządziła 19-stronicowy raport, w którym szczegółowo wyjaśniła, dlaczego środki ograniczające są całkowicie niezgodne z niemiecką konstytucją i rażąco naruszają przepisy ustawy o kontroli epidemii.

Mecenas Bahner posiada własną stronę internetową i jest uznanym ekspertem w dziedzinie prawa zdrowotnego. W poprzednich latach otrzymała nagrodę za swe zaangażowanie zawodowe.

Zauważmy, że istnieje także wpis w Wikipedii poświęcony jej osobie, który informuje o jej publikacjach i walkach prawnych prowadzonych w trakcie jej kariery.

Nie jest więc kimś „niezrównoważonym”, ale uznanym i szanowanym prawnikiem.

Jej najświeższa walka prawna dotyczy kwarantanny.
Zdaniem Bahner, to, co przedsięwziął rząd Angeli Merkel, narusza podstawowe prawa konstytucyjne. To właśnie stwierdziła w swym niedawnym artykule, gdzie czytamy.

„Środków tych nie usprawiedliwia ustawa o ochronie przed chorobami zakaźnymi, która została poddana szybkiemu retuszowi zaledwie kilka dni temu. Wprowadzanie trwających tygodniami zamknięć i zakazów wychodzenia z domu w oparciu o najbardziej pesymistyczne scenariusze (bez uwzględnienia ekspertyz opartych na faktach), a także całkowite zamykanie przedsiębiorstw i społeczeństwa bez dowodów na istnienie ryzyka zakażenia ze strony tychże przedsiębiorstw jest rażąco niekonstytucyjne”.

Zasadniczo, prawniczka potwierdza prostą regułę. Nie wolno zamykać całego kraju, bazując wyłącznie na założeniu, że mogą pojawić się w nim osoby zakażone. W ten sposób nieuchronnie ogranicza się swobody przemieszczania się i manifestowania, które stanowią podstawę nie tylko niemieckiej ustawy zasadniczej, ale także konstytucji włoskiej.

Adwokat podjęła zatem próbę złożenia odwołania do sądu administracyjnego w Badenii-Wirtembergii, który oddalił jej wniosek. Następnie zwróciła się do niemieckiego sądu konstytucyjnego, który zareagował w identyczny sposób.

W opinii sądu „zagrożenia dla zdrowia publicznego mają większe znaczenie od ograniczeń swobód osobistych”. Sędziowie najwyraźniej podjęli decyzję, nie biorąc pod uwagę opinii innych naukowców, którzy przedstawili dowody znacznie redukujące tak zwany „alarm koronawirusowy”.

Wśród nich znajduje się znany, niemiecki wirusolog Claus Koehnlein, który wyjaśnił, jak bardzo przesadzono z niebezpieczeństwem związanym z koronawirusem.

Mimo wszystko, Bahner nie poddała się i wysłała e-mail do niemieckiego Trybunału Konstytucyjnego z prośbą, aby nie zakazywać demonstracji przeciwko przymusowej kwarantannie.

W następstwie tego, prokurator z Heidelbergu wszczął wobec Bahner dochodzenie, z powodu wzywania przez nią na swojej stronie internetowej do niezachowywania obowiązujących restrykcji.

W zeszły czwartek policja z Mannheim zaciemniła stronę internetową prawniczki, który nie jest już więcej dostępna.

Ostatni wpis na stronie internetowej prawniczki został opublikowany o godz. 19.00 w Niedzielę Wielkanocną. W jego tekście, Bahner zaprasza swoich współobywateli do wyjścia na zewnątrz, aby cieszyli się wielkanocnym słońcem i urządzali pikniki na świeżym powietrzu. Jak widać, jest to coś „wywrotowego” w czasach dystopii, których doświadczamy.

Pod koniec artykułu, Beate zapowiedziała, że po okresie intensywnej pracy, zrobi sobie przerwę.

„Mam zamiar przeprowadzić własną kwarantannę relaksacyjną przez kilka tygodni. To szok, gdy zdajesz sobie sprawę, że ogłuszający hałas policyjnego helikoptera jest przeznaczony właśnie dla ciebie. Może minąć trochę czasu, zanim przestanę bać się odgłosów helikoptera. Więc nie będę mogła odpowiadać na emaile, czy telefony ani przyjmować nowych zleceń. Wiem, że to zrozumiecie i uszanujecie. Dziękuję wam wszystkim bardzo!”

Po poinformowaniu czytelników, że chce wziąć trochę wolnego, Bahner została zabrana ze swego mieszkania w Niedzielę Wielkanocną wieczorem i przewieziona do zakładu psychiatrycznego.

Artykuł RNZ jest skąpy w szczegóły. Zawiera on jedynie krótkie oświadczenie przedstawiciela policji lokalnej, który nazywa prawniczkę „zdezorientowaną”.

Beate zdezorientowana?

Wygląda więc na to, że dziś, ludzie w Niemczech są zamykani w zakładach psychiatrycznych, dlatego, że według władz, nie posiadają wyklarowanych poglądów.

Kto podjął tę decyzję i na podstawie jakich przesłanek?

Beate Bahner jest poważnym i szanowanym prawnikiem i z pewnością nie jest osobą, którą należałoby włóczyć po zakładach psychiatrycznych. O ile w Niemczech i w Europie nie powstaje reżim totalitarny, gorszy od totalitaryzmu nazistowskiego i komunistycznego.

Ostatnio, Roberto Burioni, ulubiony wirusolog systemu, przedstawił nawet pomysł wykorzystania młodych Włochów jako królików doświadczalnych do testowania ewentualnej szczepionki przeciwko koronaawirusowi.

W tym względzie Domenico Arcuri, specjalny komisarz ds. Covid, wyraził się jasno: „Tę dramatyczną sytuację kryzysową zostawimy za sobą dopiero po odkryciu skutecznej szczepionki”.

O to w tym wszystkim chodzi, tj. o opracowanie szczepionki przeciwko wirusowi mutującemu, a więc szczepionki całkowicie nieskutecznej. Ale ich to nie obchodzi. Celem reżimu jest uzyskanie całkowitej kontroli nad ludnością Włoch i świata i aby to zdobyć, niezbędna jest sytuacja nadzwyczajna.

Ci, którzy się temu sprzeciwiają, ryzykują, że skończą jak Beate Bahner.

Dokąd zabrano niemiecką prawniczkę? Gdzie jest nakaz, który uzasadnia to rozporządzenie?
Informacja ta została całkowicie zignorowana przez mainstream. UE, która zawsze gotowa jest potępiać Orbana, nie mówi nic o tym bardzo poważnym naruszaniu praw człowieka w Niemczech.

W Europie rozpoczyna się deportacja dysydentów.

Wygląda na to, że na Starym Kontynencie wkroczyliśmy w znacznie mroczniejszą i bardziej represyjną epokę niż był nią jakikolwiek totalitaryzm z ubiegłego wieku.

Wraz ze zdjęciem uspokajającej i fałszywej maski liberalizmu, globalizm zaczyna ukazywać swoje prawdziwe oblicze. Mamy do czynienia z brutalną dyktaturą, gotową zrobić wszystko, by pozbyć się wszelkich śladów dezaprobaty.

*                        *                         *

Po przybyciu policji, Beate Bahner, w swym mieszkaniu została rzucona na ziemię i skuta z rękami do tyłu. Także w szpitalu psychiatrycznym popchnięto ją tak, że upadła. Potraktowano ją jak szaloną, zapraszając ją by usiadła na nieistniejącej ławce. Jedzenie postawiono jej na podłodze.
[Stare, dobre niemieckie metody nigdy nie wyszły z użycia – admin]

Relacje na ten temat znajdują się pod linkami:
AUDIO: 13 kwiecień 2020: Beate Bahner – Audiobotschaft aus Psychiatrie authentisch
>https://www.youtube.com/watch?v=jc-1rhLwbiY&feature=youtu.be
>https://youtu.be/l8cYVPthUEQ

Aktualizacja – 15 kwiecień 2020:

Mecenas Bahner została zwolniona z zakładu psychiatrycznego w Heidelbergu. Dziś po południu została wezwana przez policję na przesłuchanie. Reżim ostrzegł ją, że albo zaprzestanie swej działalności, albo zostanie zamknięta w szpitalu psychiatrycznym.Cesare Sacchetti@CesareSacchetti

Prawnik z Heidelbergu wezwana na przesłuchanie – 250 jej zwolenników zbiera się przed budynkiem

Heidelberger Anwältin zur Vernehmung vorgeladen – 250 Anhänger versammeln sich vor Gebäude
>https://www.heidelberg24.de/heidelberg/coronavirus-heidelberg-klage-anwaeltin-beate-bahner-regeln-gericht-psychiatrie-polizei-eilantrag-13640822.html?utm_source=pushwoosh&utm_medium=push&utm_campaign=webpush&fbclid=IwAR0FPhC8l4MuN_fZZe0Sn9h5CM9Gprw3ZJu7Sz1heskDWAb9uUaoLl16ZrI

Do szpitala psychiatrycznego odwieziony został także Szwajcar, dr. Thomas Binder, sprzeciwiający się masowej kwarantannie:
Schweiz – Arzt von Polizei abgeholt und in Psychiatrie gebracht
https://friedliche-loesungen.org/feeds/schweiz-arzt-von-polizei-abgeholt-und-psychiatrie-gebracht

*                        *                         *

Dziennikarz, Cesare Sacchetti przypomina, że w Brescii i Bergamo, 34 000 osób zostało zaszczepionych przeciwko meningokokowi. Szczepionki te osłabiają układ odpornościowy. System chce, żebyśmy uwierzyli, że w Bergamo i Brescii wszyscy zginęli od koronawirusa. System ciągle kłamie.
>https://twitter.com/CesareSacchetti/status/1250455370650312704?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
http://ram.neon24.pl

  • Za: Bibula.com

Dodaj komentarz