Miernik siedzi za to samo za co siedział w stanie wojennym – dziwne…

Władza twardo i zdecydowanie zlikwidowała protest buntowników!

Nasza władza, jak chce to umie być stanowcza i bezpardonowa. Właśnie dzisiaj w dużą rocznicę stanu wojennego, policja bezpardonowo spacyfikowała i zatrzymała uczestników protestu na Rakowieckiej w Warszawie. Siedzą oni teraz w ciupie i czekają łaski pańskiej, bo nie mają leków itd. Dobrze, dobrze, poczekają, to skruszeją i przestaną judzić prawilnej władzy.

Nie chodzi niestety o kodorastów z ich szkalowaniem, kłamstwami historycznymi, czy obelżywymi dla wszystkich Polaków akcjami, Chodzi o obrońców Zygmunta Miernika, który w stanie wojennym też siedział – jak widać dobrej zmiany nie dane mu było zaznać. Siedzi za „protest tortowy” przeciwko sądowej kryszy dla zbrodniarzy komunistycznych, na polecenie których łamane były kości i wyrywane paznokcie.

Jednak, to on jest skazanym przestępcą – postkomuna i resortowe dzieci trzymają się mocno i trzymają mocno za twarz swoich dawnych wspólników z którymi spiskowali przy Okrągłym Stole.

Brak słów. Media oczywiście zamilczają temat, więc staropolskim „podaj dalej” uprzejmie pozdrawiam.

PS. podaję linki do relacji

http://stowarzyszenierkw.org/3064-protest-uwolnic-miernika-zamknac-michnika-poszerzyl-sie-o-rakowiecka

http://stowarzyszenierkw.org/3066-protest-na-rakowieckiej-trwa-nadal-1312-rocznica-stanu-wojennego

http://stowarzyszenierkw.org/3067-protestujacy-na-rakowieckiej-zostali-zatrzymani

http://solidarni2010.pl/34416-news-trwa-okupacja-aresztu-na-ulrakowieckiej-w-warszawie.html?PHPSESSID=2739199a88b05b1895c14f27b5340aed

i konkret na temat kłamstw dotyczących SBeckich emerytur – też warto wiedzieć

http://naszeblogi.pl/64772-13-grudnia-rocznica-z-emeryturami-w-tle