Krótkie podsumowanie nowych rządowych obostrzeń dotyczących powiatów w związku z KORONAŚCIEMĄ.

Autor: Marcin Koziński

150 osób z Rybnika (strefa czerwona) w maseczce może jechać do Zabrza (strefa zielona) i brać udział bez maseczki w weselu. A ludzi z Zabrza nie może być w Rybniku więcej niż 50.

Jesteś z Rybnika chcesz iść na spacer czy rower bez kagańca na twarzy? Pakuj rzeczy, wsiadaj w auto i odwiedź sąsiedni powiat. Tam możesz robić te straszne rzeczy bez podduszania się szmatką.

Zamknęli ci kino czy siłownię? Nie przejmuj się, parę kilometrów dalej są nadal otwarte. Wk..wia cię opalanie i kąpiele z przymusową maską na twarzy z patrolem straży miejskiej czy milicji czającymi się w krzakach i czekającymi aż szmata zsunie ci się z twarzy? Zero problemu. Jedź gdziekolwiek byle poza granice skażonego rządową głupotą powiatu.

Jesteś ze „skażonego” powiatu i wk..wia cię ta cała covidowa szopka? Nie przejmuj się, wal prosto do lokalu na piwo z kumplami. Tam maskarada nie obowiązuje. 🙂 Będziecie za to mieć dużo miejsca na browary , całe 4 metry kwadratowe na łeb. 😉

I wreszcie wisienka na torcie czyli komunikacja miejska. Jak wiadomo autobusy czy tramwaje jeżdżą np. z „zielonych” Katowic czy Zabrza przez „ognisko zarazy” 😉 czyli Rudę Śląską .

To jak panie Szumowski? Będziecie wyrzucać nadmiar ludzi z autobusów na granicy Rudy Śląskiej? A może wyślecie milicję, by wlepić ludziom mandaty?

P.S. Jako mieszkaniec Śląska oświadczam, że mam gdzieś taki rząd, który zwyczajnie robi z ludzi idiotów dyskryminując mieszkańców mojego regionu. Pokażcie mi jednego górnika, który umarł w męczarniach z powodu Covid-19, pokażcie mi te stosy trumien i zakłady pogrzebowe nie wyrabiające z zamówieniami. Uwzięliście się na kopalnie? Zacznijcie „badać” w ten sam sposób spółki skarbu państwa, Bogdankę czy KGHM i wyjdzie wam, że bezobjawowa koronasraczka panuje wszędzie. A na końcu zbadajcie się sami, zamknijcie się w domach i nie wychodźcie, żebym nie musiał codziennie was słuchać i oglądać.

Żródło: facebook.com

Foto: Ministerstwo Zdrowia

Dodaj komentarz