Koronawirus a ostateczna kompromitacja dyzmokracji. Miażdżąca analiza specustawy o koronawirusie – Radosław Patlewicz [wideo]

Trzeba uczciwie powiedzieć, że do tej pory w III postkomunistycznej RP było kiepsko, ale stabilnie. Od dawna mówię, że dyzmokracja to fasada, za którą rządzą starsi i mądrzejsi oraz obce ambasady. Sukcesywnie nasila się kontrola każdej dziedziny naszego życia. Zupełnie jak w ustroju faszystowskim. Nagranie to powstało, gdyż w tym właśnie kierunku dokonano znaczącego kroku naprzód. Nie lubię tego słowa, bo codziennie odmieniane jest przez wszystkie przypadki i właściwie już tym rzygam. No ale TAK, koronawirus!

Link do analizy ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych opracowanej przez fundację Ad Arma