Komu należy przypisać manipulację mającą na celu dezinformację i podważanie aktualnych osiągnięć medycyny?

Koronawirusowy biznes kręci się coraz lepiej. Tym wszystkim, którzy nie poddali się praniu mózgu pozostała tylko nadzieja, że wadliwie skonstruowana natura ludzka przyjdzie im z odsieczą i jakieś odsunięte od tzw. koryta indywiduum wyjawi wreszcie na złość swoim byłym już kolegom z ,,grupy trzymającej władzę”, o co tu tak naprawdę chodzi. W przeciwnym wypadku może się jeszcze okazać, że światłym obywatelom przyjdzie emigrować z oszalałego na punkcie wirusówki rodzimego kraju na … Białoruś.         

      
Jak donosi bowiem portal dziennikbaltycki.pl w naszym wolnym(?) kraju szykuje się zamordyzm szczepionkowy, a przynajmniej domaga się tego opozycja. W partii rządzącej zresztą też głosów za, nie brakuje. Powód: odszczepieńcy, których jak wynika z sondaży jest 1/4 społeczeństwa będą stanowili zagrożenie dla tych karnie zaszczepionych. W takim razie zachodzi pytanie do czego te szczepienia służą jeśli jak się okazuje przed zakażeniem nie chronią?! Drugą intrygującą tezą na poparcie przymusu wyszczepienia całego narodu jest to, że to właśnie tylko wśród odszczepieńców wirus będzie zabójczo mutował, co zapewne poparte jest wnikliwymi badaniami naukowymi, które dają podtsawy do tego typu pomysłów.        

Najgorsze jest to, że ci pozbawieni zdrowego rozsądku lepsi obywatele próbują zrzucić winę za tragiczne statystyki zgonów, upadek gospodarki, zamykanie hoteli, gastronomii, branży fitness, rozrywkowej czy iventowej na tych, którzy nie chcą się szczepić. Wyjątkowo absurdalny wydaje się pomysł wprowadzenia szczepienia przeciwko covid na listę szczepień obowiązkowych, kiedy nikt nie jest w stanie przewidzieć jakiż to mutant w kolejnym sezonie będzie chciał pobić rekord transmisji. Nie wspominając już o tym, że tego jakie działanie długofalowe będzie miał przygotowany na chybcika preparat nazywany szczepionką przeciwko covid, w dodatku modyfikujący genetycznie ludzkie komórki, nie jest w stanie przewidzieć nawet sam producent, z czym się zresztą wcale nie kryje.        

        
Należałoby więc wszyskich tych wygłaszających swoje mądrości na forum publicznym cofnąć do szkół, i to nie w wersji zdalnej, aby nadrobili zaległości z podstawowej wiedzy o wirusach i działaniu ludzkiego organizmu.

Coraz częściej nasuwa się wątpliwość czy to nie jest celowa manipulacja, mająca na celu dezinformację i podważanie aktualnych osiągnięć medycyny. I kto tak naprawdę za tym stoi.

Bowiem nie tędy droga panowie czy panie, trochę zagalopowaliście się w swoich reżimowych pomysłach. Jedyna skuteczna metoda walki z wirusami to zadbać w sposób naturalny o odporność wrodzoną i nabytą obywateli. Przestać ich straszyć i zamykać w domach, otworzyć gospodarkę, zapomnieć na zawsze słowo lockdown, wyrzucić wszystkie testy do kosza i pozwolić obywatelom żyć. O swoje zdrowie niech martwią się sami, politykom nic do tego, a jeśli chcą to niech sami się szczepią, nawet kilka razy dziennie.            

Opracowanie BC 

Źródło:   

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz