Komputerowe obrazowanie termograficzne: Rozległe podskórne oraz głębokie zakrzepy krwi u osób “zaszczepionych”

Wwywiadzie z brazylijskim biologiem i badaczem medycznym Felipe Reitzem omawiamy jego wyniki analizy żywej krwi i obrazowania termograficznego osób, którym wstrzyknięto preparat C19. Termogram to regionalna mapa temperatury powierzchni części ciała, którą uzyskuje się za pomocą urządzenia wyczuwającego podczerwień. W ten sposób mierzy się ciepło promieniowania i podskórny przepływ krwi. Termografia została zaproponowana jako nieinwazyjny sposób wykrywania zakrzepicy żył głębokich, która składa się z zakrzepów krwi w układzie żylnym.

Komputerowe obrazowanie termograficzne i analiza żywej krwi po wstrzyknięciu preparatu anty C19
 
[Zob. definicje:] Termografia i pletyzmografia, czyli nieinwazyjna alternatywa dla wenografii w diagnostyce zakrzepicy żył głębokich: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2384734/

Na tych nigdy wcześniej nie widzianych zdjęciach osób, które otrzymały eksperymentalny zastrzyk mRNA, możemy zobaczyć rozległe nietypowe obrazowanie żył sugerujące krzepnięcie krwi zarówno w głębokim systemie żylnym, jak i powierzchownym. Osoby te są całkowicie asymptomatyczne, nie czują niczego, ani nie mają obrzęku.

Dodatkowo omawiamy wyniki analizy krwi osób zaszczepionych w porównaniu z niezaszczepionymi.

Korelujemy wyniki analizy krwi na żywo z obrazami termograficznymi.

Niedawne analizy fiolek z preparatem C19 wykazały nanostruktury samoczynnie składające się. Pisałam o tych wynikach napływających z całego świata.

Ostatnio Mike Adams z Natural News zbadał skład chemiczny skrzepów krwi osób po zastrzykach, które zmarły z rozległymi samoukładającymi się skrzepami krwi. Analiza wykazała, że nie jest to taki sam skład jak normalne ludzkie skrzepy krwi, ale Adams znalazł w nich takie metale jak aluminium, cyna i sód, które przewodzą prąd elektryczny.

Więcej o analizie skrzepów można znaleźć tutaj: https://www.naturalnews.com/2022-08-17-elemental-analysis-results-released-vaccine-clot-composition-not-blood-clots.html

Streszczenie:

Te szokujące obrazy termograficzne sugerują rozległe podskórne i głębokie zakrzepy krwi u osób poddanych iniekcji C19. Mikroskopia ciemnego pola uzupełnia analizę krwi tychże osób, pokazując to, co potencjalnie może być wodorotlenkiem grafenu lub nanostrukturami o innej kompozycji metali. Te przerażające odkrycia powinny zaalarmować lekarzy, aby badali osoby, które otrzymały zastrzyki modyfikujące gen pod kątem zakrzepów krwi, nawet jeśli są one całkowicie bezobjawowe. Termografia może być nieinwazyjnym, bezpiecznym sposobem, aby to zrobić. Felipe zaobserwował to teraz także u dzieci w wieku zaledwie 2 lat. Ten widzialny dowód szkody powinien skłonić każdego pracownika służby zdrowia do zaprzestania podawania zastrzyków i każdą osobę do zaprzestania ich przyjmowania.

Obejrzyj naszą prezentację i omówienie szokujących wyników:

https://rumble.com/v1gzhzh-computerized-thermographic-imaging-and-live-blood-analysis-post-c19-injecti.html

[Autor: Ana Maria Mihalcea, MD, PhD]

Na podstawie: https://anamihalceamdphd.substack.com/p/computerized-thermographic-imaging

Za: Bibula.com