Kłamstwa polityków przestały przeszkadzać obywatelom?

Kłamstwo polityczne wpisało się już na tyle w polską rzeczywistość, że politycy swobodnie operują tym narzędziem w walce o wpływy i nie mają żadnych zahamowań i skrupułów oraz nie czują w związku z tym wstydu i wyrzutów sumienia ani tym bardziej konieczności poprawy.      

Niestety to nie pierwszy przypadek, że polityk Nitras wykorzystuje kłamstwo dla ochrony własnych interesów lub osiągnięcia zamierzonego celu. W dodatku szczyci się tym czego udało mu się dokonać przy pomocy fałszywych doniesień.         

W wywiadzie dla Rzeczpospolitej pochwalił się, że jako organizator kampanii wyborczej Piotra Krzystka, pomówił jego kontrkandydatkę do fotela prezydenta Szczecina, Teresę Lubińską o umorzenie podatku jednemu z polityków Samoobrony, w czasie kiedy sprawowała urząd ministra finansów.         

Polityk rozgrzeszył się z tego kłamstwa, bo jak powiedział na konferencji prasowej dwa lata temu, był wtedy jeszcze młody. Co ciekawe obiecał również, że więcej kłamać już nie będzie. Niestety mimo tego, że lat doświadczenia przybyło dalej stosuje nieczyste zagrania.    


Co na to internauci?   

    
Mirek:  „Paradoks Nitrasa. Jak kłamca mówi, to mówi prawdę, czy kłamie?”.         

   
Slakol:  „Nitras po raz kolejny złapany na perfidnym kłamstwie nadal bryluje wśród swoich bijąc pianę nienawiści, broni koryta do końca. To jest tak podłe, że aż nieprawdopodobne jak koronawirus. Jesli on reprezentuje swoich wyborców, to tylko świadczy o nich samych …”.       

 
Na podstawie radioszczecin.plhttp://radioszczecin.pl/1,403237

Oprac. BC

Obraz Roland Schwerdhöfer z Pixabay

Dodaj komentarz