Kim jest Joe Biden i jak chce urządzić świat?

Arcybiskup Carlo Maria Vigano w specjalnym liście określił amerykańskie wybory prezydenckie w kategoriach „starcia dobra ze złem” oraz walki „sił światła z „siłami ciemności”. Rolę „złego” w myśli byłego nuncjusza apostolskiego w USA odgrywa oczywiście Joe Biden. Co tak naprawdę reprezentuje sobą zwycięzca tegorocznych wyborów, że jego działania zostały określone w tak jednoznaczny i negatywny sposób?

Na łamach portalu PCh24.pl wielokrotnie przybliżaliśmy sylwetkę kandydata Demokratów. Należy ją przypomnieć zwłaszcza w tym najważniejszym kontekście, kiedy już niedługo zasiądzie w Białym Domu.

Starszy pan na usługach zła – kim jest i czego naprawdę chce Joe Biden?

Wybory w USA dzisiaj odczytywane są w kontekście prawdziwego starcia cywilizacji. O tyle ważnego, że ich następstwa odczujemy na całym świecie. Jak pisze dr Marcin Jędrzejczak, zwycięstwo kandydata Demokratów Joe Bidena oznacza krok ku etycznej, politycznej i cywilizacyjnej przepaści.

Stany Zjedoczone w przedzień burzy

Ale przejdźmy do konkretów. Joe Biden szykuje nam prawdziwą progresywną i liberalną rewolucję. Odejście od węgla do 2050 roku, znaczne podniesienie danin publicznych, aborcja na życzenie czy ocieplenie w stosunkach z Chinami to nie jedyne propozycje nowego prezydenta. Acha… i nie zapominajmy, że kadydat Demokratów określa się jako praktykujcy katolik.

Abp Vigano do Trumpa tuż przed wyborami: realizowany jest „wielki reset świata”

Przed zwycięstwem Bidena ostrzegał m.in. arcybiskup Carlo Maria Vigano, znany głównie z opublikowania słynnych listów-świadectw.

Joe Biden będzie pchał rewolucję transseksualną. Pierwsze decyzje dotkną armii

Niestety Biden wygrał, a jego pierwsze decyzje, jak wynika z zapowiedzi, będą dotyczyły spraw światopoglądowych. Jednak w kraju, gdzie ruch LGBT już dawno zdomoniwał życie publiczne, rewolucyjny prezydent musi iść dalej…

Joe Biden o osobach transgenderowych. Opętanie politpoprawnością

Tak… homoseksualiści to już mainstream! Teraz lewica walczy o postulaty transseksualistów. Co na to Biden? W to mi graj!

USA: Joe Biden zapowiada ostry kurs przeciw obrońcom życia

Lewica walczy jednak nie tylko o zupełną swobodę, wręcz anarchię w życiu seksualnym, ale również o absolutny brak konsekwencji pożycia. Stąd też lewicowy prezydent USA swoją uwagę skieruje także przeciwko ruchom pro-life.

Bp Joseph Strickland wzywa Joe Bidena do skruchy i nawrócenia

Biden to jednak nie ateista, a zadeklarowany katolik. Czy kiedyś opamięta się i porzuci błędny kurs? Na razie apel bp Strickland pozostał bez echa.

Komunia dla proaborcyjnego Joe Bidena. Arcybiskup Wilton Gregory nie widzi przeszkód

O opamiętanie Bidena i odwołanie szkoliwych opinii może być tym trudniej, że nie wszyscy hierarchowie widzą sprawy podobnie jak biskup Strickland…

ONZ zwiera szyki. Joe Biden to nadzieja na przyspieszenie realizacji Agendy 2030

Biden pozostaje więc nadal nadzieją skrajnej lewicy oraz globalistów.

USA: prezes fundacji George’a Sorosa w gabinecie Joe Bidena?

Ponadto media sugerują, że w otoczeniu nowego prezydenta USA może znaleźć się współpracownik George’a Sorosa.

Ludzie Bidena. Na nich postawi, kiedy zostanie prezydentem USA

Także inne nazwiska nie wywołują entuzjazmu.

Trump vs Biden. Jak wynik wyborów zmieni Polskę? || Jaka jest prawda?

Prof. Kucharczyk: czy Trump jest konserwatystą? || Jaka jest prawda? [PODCAST]

Za: Pch24.pl

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz