Kiedy kościół katolicki zaniedbuje EGZORCYZMY wśród ludów i narodów, to SZATAN się ujawnia: Czarownice zaangażowane w protesty

Niewolnicy Szatana posługujący się tymi znakami

Ostatnie protesty miały być wiecami zaniepokojonych Amerykanów przerażonych śmiercią George’a Floyda. Jednak wiele protestów przerodziło się w zamieszki, które zniszczyły części amerykańskich miast. Niestety wielu z nich skorzystało z prezentacji innych programów. Ludzie, którzy nie mają absolutnie nic wspólnego z kwestią działań policji, mają nadzieję na przejęcie debaty.

Tak więc lewica wykorzystała okazję, by zgromadzić ekologów, socjalistów, feministki, działaczy LGBTQ, zwolenników aborcji i innych osób,

aby popchnąć amerykańską opinię publiczną o fałszywych walkach klasowych.

Mniej znane jest jednak zaangażowanie ciemniejszych sił. Sataniści i czarownice wzywali ciemne moce, aby pomóc uczestnikom przemocy.

Rzucanie czarów i klątw

Czarownice nie ukrywają swojego udziału w gwałtownych protestach. Mashable donosi, że krowy czarownic są aktywnie zaangażowane w przeklinanie policji , której oskarżają o brutalność. W szczególności atakują tych, którzy ryzykują życiem, aby powstrzymać zamieszki. Czarownice rzucają też zaklęcia, prosząc o ochronę protestujących, którzy stawiają czoła policji. Działacze czarownic wykorzystali swoją czarną magię jako najnowocześniejszą broń dla tych, którzy chcą zaangażować się w bardziej duchową wojnę klasową.

Hashtag #witchesforblm służy jako miejsce spotkań praktykujących czarownic, które chcą nauczyć się rzucać zaklęcia ochronne, rysować okultystyczne pieczątki i heksy policyjne. Pięć dni po uruchomieniu hashtagu uzyskał 10 milionów wyświetleń w aplikacji TikTok.

Publikacje często zawierają filmy przedstawiające czarownice rzucające zaklęcia lub nawet odgrywające to, co według nich stanie się z policją, której będą celować. Zaklęcie może stać się bardzo osobiste, ponieważ wiedźmy uczą innych zapisywania nazwisk poszczególnych funkcjonariuszy policji na papierach, które następnie są spalane czarnymi świecami. Heksy mają na celu przynieść nieszczęście funkcjonariuszom już zagrożonym podczas obrony miasta przed nieporządkiem.

Mieszanie polityki i okultyzmu

Czarownice są częścią rosnącego ruchu mieszającego politykę i okultyzm . Od czasu wyborów w 2016 r. Opublikowano wiele książek o zaklęciach, które doradzają aktywistom okultystycznym, jak odwoływać się do mocy ciemności z przyczyn politycznych. Czarownice i sataniści częściej pojawiają się publicznie, aby realizować swój plan i okazywać pogardę Bogu i Jego Prawu.

Taki okultystyczny aktywizm wydaje się sprzeczny z wcześniejszą polityką lewicy. Lewica stosowała świeckie poglądy, które nie uznawały duchowych mocy jakiegokolwiek rodzaju. Zawsze starała się oddzielić politykę i chrześcijaństwo od siebie, określając chrześcijańskie działania jako przesądne.  Jednak lewica przyjmuje teraz czarownice i okultystów swoimi czarnymi sztukami na publiczny plac. Ich udział w ostatnich protestach nie powinien nikogo zaskoczyć.

Świeckie media lekceważą te działania, postrzegając je jako niemal ciekawostki. Nie wierzą, że czarownice mają prawdziwe moce i uważają ich za malkontentów przeciwko chrześcijaństwu. Jednak świecka lewica również nie ma problemu z przyjęciem ich w szeregi, pomimo ich niedowierzania w zjawiska nadprzyrodzone. Historia okultyzmu o diable uciskanym przez Wszechmocnego Boga wpisuje się w ich zmęczoną narrację walki klasowej i karmi ich pogardę dla Boga.

Walka dobra ze złem

Religijni Amerykanie nie mają problemu ze zrozumieniem obecności okultyzmu w tej walce. Jeśli chrześcijańskie modlitwy do Boga mogą wpływać na wydarzenia, to wzywanie diabła może mieć również poważne konsekwencje.

Rzeczywiście, chrześcijanie od dawna definiują historię jako walkę między siłami dobra i zła. Gdziekolwiek istnieje chaos, nienawiść i niepokój, można oczekiwać, że okultyzm będzie miał swoją rolę. To zbawcze działanie Chrystusa podbiło diabła i grzech i przygotowało drogę dla cywilizacji chrześcijańskiej.

Dlatego zaangażowanie czarownic w protesty jest tak niepokojące dla tych chrześcijan, którzy rozumieją pełne implikacje czarnej magii. Ich działanie obejmuje prawdziwe siły, które są niebezpieczne i złowrogie. Catholic Encyclopedia definiuje okultysta magii jako „ sztukę wykonywania czynności poza możliwościami człowieka z pomocy innych kompetencji niż Boga.”  Biorąc na poważnie, jego praktykujący oczekują i uzyskują ingerencję demonów lub zagubionych dusz w zło. Kościół przyznaje, że duchy inne niż Bóg mogą ingerować w wydarzenia, chociaż nigdy bez Boskiego pozwolenia. Modlitwy egzorcyzmów mają na celu ograniczenie działania diabła nad jednostkami i sytuacjami.

W obecnym kryzysie ostatnią potrzebną rzeczą jest okultystyczne zaangażowanie, takie jak zaklęcia i zaklęcia wiedźmy. Zwiększy to tylko chaos i konflikty. Szatan jest duchem podziału i nienawiści.

Ameryka musi teraz zwrócić się do Boga, aby pokonać działania szatana, który krąży wokół poszukiwania ruiny dusz i całych społeczeństw.

John Horvat II 

Dodaj komentarz