Kamil K. były lider Nowoczesnej w Przemyślu, usłyszał prokuratorskie zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat więzienia

Kamil K., były lider Nowoczesnej w Przemyślu, usłyszał zarzuty w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie. Wojciech Matusik/Polska Press

Zarzuty nawoływania do popełnienia zbrodni zabójstwa, poprzez zamieszczanie postów w mediach społecznościowych oraz kierowanie wobec polityka groźby bezprawnej fizycznej eliminacji z powodu przynależności politycznej usłyszał w Prokuraturze Okręgowej w Warszawie Kamil K., były lider partii Nowoczesna w Przemyślu.

33-letni Kamil K., były lider partii Nowoczesna w Przemyślu, został przez policję zatrzymany w poniedziałek rano. Chodziło o wyjątkowo ohydne wpisy na Twitterze, które skierowane były w stronę polityków Prawa i Sprawiedliwości oraz prezesa tej partii Jarosława Kaczyńskiego. We wpisach były nawoływania do „fizycznej eliminacji” działaczy PiS, „zagazowania” ich. W ostatnim wpisie informuje, że jest coraz bliżej „fizycznej eliminacji kaczego ch…”.

Za: nowiny24

1 komentarz do wpisu “Kamil K. były lider Nowoczesnej w Przemyślu, usłyszał prokuratorskie zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat więzienia”

Dodaj komentarz