Jako jedyny z przywódców i to świeckich na świecie Prezydent Trump daje świadectwo prawdzie: „jestem zaszczycony niesamowitym listem arcybiskupa Vigano”

Prezydent Stanów Zjednoczonych skomentował i rozpropagował w mediach społecznościowych list otwarty, jaki otrzymał od arcybiskupa Carla Marii Viganò. Były nuncjusz apostolski w tym kraju odniósł się do kryzysu epidemicznego oraz do zamieszek prowokowanych w wielu amerykańskich miastach.

List został opublikowany przez katolicki portal Life Site News 6 czerwca. Arcybiskup Viganò wyraził w nim przekonanie, iż społeczny kryzys, związany z pandemią koronawirusa oraz zamieszkami po śmierci czarnoskórego kryminalisty George’a Floyda, jest częścią odwiecznej walki duchowej między siłami dobra i zła. Uznał za bardzo prawdopodobne, że obecny chaos jest inspirowany celowo. Napiętnował „głębokie państwo”, czyli siły próbujące zakulisowo sterować krajem w kierunku obalenia naturalnego porządku – w tym masonerię – a także „głęboki Kościół” (niewiernych duchownych).

„Nie będzie zaskoczeniem jeżeli za kilka miesięcy dowiemy się znowu, że za tymi aktami wandalizmu i przemocy kryli się ci, którzy mają nadzieję na czerpanie zysków ze zmiany porządku społecznego tak, by zbudować świat bez wolności: Solve et Coagula, jak mówi masońskie porzekadło” – napisał hierarcha.

„Są wierni pasterze, którzy troszczą się o trzodę Chrystusa, ale są też niewierzący najemnicy, którzy chcą trzodę rozproszyć i wydać owce na pastwę drapieżnych wilków. Nie jest zaskoczeniem, że ci najemnicy są sojusznikami dzieci ciemności i nienawidzą dzieci światła: tak jak istnieje głębokie państwo [deep state], tak istnieje też głęboki Kościół [deep Church], który zdradza swoje obowiązki i wyrzeka się przed Bogiem swojego powołania” – dodał arcybiskup Viganò.

W środę korzystający chętnie z mediów społecznościowych prezydent Donald Trump krótko i bardzo przychylnie skomentował na Twitterze otrzymany list.

„Jestem zaszczycony niesamowitym listem arcybiskupa Vigano do mnie. Mam nadzieję, że każdy, religijny czy nie, przeczyta go” – napisał amerykański przywódca. Dołączył też link do pełnej treści przesłania opublikowanego przez Life Site News. Donald J. Trump@realDonaldTrump

So honored by Archbishop Viganò’s incredible letter to me. I hope everyone, religious or not, reads it! https://www.lifesitenews.com/opinion/archbishop-viganos-powerful-letter-to-president-trump-eternal-struggle-between-good-and-evil-playing-out-right-now …Archbishop Viganò’s powerful letter to President Trump: Eternal struggle between good and evil…Archbishop Carlo Maria Viganò warns the president that the current crises over the coronavirus pandemic and the George Floyd riots are a part of the eternal spiritual struggle between the forces of…lifesitenews.com139KTwitter Ads info and privacy68.8K people are talking about this

Wpis Donalda Trumpa zyskał w ciągu niespełna dziewięciu godzin ponad 107 tysięcy „polubień” i  został powielony przez blisko 37 tysięcy użytkowników Twittera. Doczekał się również prawie 18 tysięcy komentarzy.

  • Źródło: Life Site News, Twitter
  • Za: Bibula.com

Get involved!

Comments

No comments yet