Dr Bawer Aondo-Akaa o nowych metodach prześladowania obrońców życia

Nie wiadomo jak długo obecne władze pozwolą jeszcze na działanie zorganizowanych grup przestępczych spod znaku sierpa i młota oraz łamanie przepisów o prawie do życia. O kolejnym przykładzie mówi dr Bawer Aondo-Akaa z Fundacji Pro-Prawo do Życia.

Radny Miasta Krakowa Łukasz Wantuch ogranicza wolność słowa i wolność gospodarczą. Chce być cenzorem, decydować o tym, co można mówić i pokazywać, a czego nie. Domaga się zakazu głoszenia prawdy o aborcji, szantażuje przedsiębiorcę i doprowadza firmę do utraty legalnych przychodów. O nowych metodach prześladowania obrońców życia mówi w komentarzu dla PCh24.pl dr Bawer Aondo-Akaa.

Zastanawiającą sprawą jest to, że głoszenie poglądów o prawie do zabijania dzieci nienarodzonych, do prawa do zabijania osób niedołężnych i starszych nie spotyka się z AUTOMATYCZNĄ karą. Czas najwyższy aby takie obrzydliwe tematy wyeliminować z debaty publicznej. Tak jak to zrobiono w Polsce z pedofilią.

Tymczasem rządzący mają problem z samym zakazem aborcji – to ruchy społeczne domagają się wprowadzenia całkowitego zakazu aborcji, a rządzący potrafią powiedzieć, że i tak na nich trzeba głosować, ponieważ nie ma alternatywy… a zakazu nadal brak.

Pan dr Bawer Aondo-Akaa dobrze opisuje bezczelność przedstawiciela lokalnej społeczności który sam sobie prawem. Czy faktycznie długo będziemy jeszcze to znosić ? Czy nie mamy wyboru ?

Salvasi

Dodaj komentarz