Do kogo modlą się parafianie w Krzeszowicach do Andrzeja Dudy czy do Chrystusa

W Krzeszowicach (Małopolska) nastąpił po procesji Bożego Ciała wielki smutek. Jeden z ołtarzy na Boże Ciało został umiejscowiony pod plakatami wyborczymi z Andrzejem Dudą, które wiszą na kamienicy, gdzie swoje biuro poselskie ma Prawo i Sprawiedliwość.

Zdjęcie na którym widać, jak księża modlą się pod zdjęciem Andrzeja Dudy ktoś wrzucił na Spotted: Krzeszowice i okolice. – Dla mnie to profanacja. To jest nieprawdopodobne. „Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną” – napisała ta osoba.

Hit czy kit? Ołtarz na Boże Ciało w Krzeszowicach pod plakatami z Andrzejem Dudą
Spotted Krzeszowice i okolice

W tej kamienicy swoje biuro poselskie ma Andrzej Adamczyk, minister infrastruktury, rodowity krzeszowiczanin.

Ksiądz prałat dr Andrzej Szczotka, proboszcz parafii pw. św. Marcina, który modlił się przy tym ołtarzu na pytanie dlaczego człowiek jest nad BOGIEM Jego Stwórcą, odpowiada że to przypadek (gdzie w wierze katolickiej nie ma przypadków), że plakat wyborczy wisiał nad nim. Moje oczy i innych modlących się były zwrócone na obraz z Miłosierdziem Bożym – wyjaśnia (jednak nie wszystkie oczy były zwrócone jak mówi, gdyż oczy większości były na ten widok zbulwersowane). Jak zaznacza, nawet nie popatrzył co jest wyżej (a szkoda bo wyżej nad plakatem jest Pan Bóg i Jego Syn Jednorodzony Jezus Chrystus, który oddał życie swoje za takich jak prałat).

Czy Chrystus znajdzie wiarę jak PRZYJDZIE powtórnie na ziemię?

A.K.

Get involved!

Comments

No comments yet