Do czego doprowadzi pandemia strachu i głupoty?

Metoda izolowania na wielką skalę ludzi zdrowych tylko dlatego, że mogą coś mieć już pokazuje zgubne skutki tej absurdalnej taktyki. W szpitalach zaczyna brakować kadry medycznej, która stadnie jest kierowana na kwarantanny. To niedługo doprowadzi do konieczności wprowadzenia w placówkach zdrowia samoobsługi.               

      
Może wystarczy jakaś aplikacja albo wideokonferencja z lekarzami i pielęgniarkami, którzy rotacyjne będą spędzać cały ten szalony czas w odosobnieniu i instruować zdalnie pacjentów o sposobach terapii, zasadach operacji i tajnikach obsługi sprzętu medycznego. Tylko czy taki stan rzeczy będzie na pewno mniejszym zagrożeniem dla ich życia?     

                      
Wojewoda zachodniopomorski Tomasz Hinc mimo, że statystyka ilości zakażonych jak i zgonów nie sugeruje istnienia żadnej pandemii, co jest oczywiście zasługą niezwykle przezornego rządu izolującego natychmiast kadrę medyczną stanowiącą  potencjalne zagrożenie dla zdrowia i życia pacjentów, już zaapelował do medyków aby pilnie zgłaszali się do pracy.

     
Tylko w ostatnim tygodniu w dwóch strategicznych dla działania regionalnej służby zdrowia szczecińskich szpitalach w Zdunowie i przy Unii Lubelskiej w związku z pojawieniem się zwykłej infekcji wirusowej wstrzymano pracę SOR-ów. Co zrzuca się oczywiście na barki epidemii, a nie godzących w interesy społeczeństwa osób sterujących całą tą farsą. Wcześniej już mieliśmy do czynienia w regionie z odcięciem całego szpitala w Gryficach, kiedy po stwierdzeniu 1 przypadku! zakażenia koronawirusem 250 osób, pracowników i pacjentów zostało objętych przymusową kwarantanną.

Podobne absurdalne  przypadki występują już w całej Polsce i dotyczą całych placówek, pojedynczych oddziałów i jednostek ratunkowych.     

              
W tej całej paranoicznej sytuacji z niezwykle szybko przenoszącym się z człowieka na człowieka nie wirusem, a paraliżem i strachem, są sprawy o wiele bardziej zatrważające, ponieważ został obnażony ogólnospołeczny brak wiedzy o działaniu ludzkiego organizmu, szczególnie układu odpornościowego i jego funkcjonowaniu w biosferze, został obnażony faktyczny stan państwa i jego finansów oraz prawdziwy kierunek myślenia i działania polityków mówiących wiele o trosce o naród, a nastawionych tylko i wyłącznie na własne korzyści i słupki poparcia, a co najgorsze okazało się, że w narodzie zaginął gdzieś duch walki o wolność i prawa do samostanowienia o sobie.                         

      
Na podstawie gs24.plhttps://gs24.pl/wojewoda-apeluje-do-medykow-o-zglaszanie-sie-do-pracy-szpitale-w-regionie-potrzebuja-kadry/ar/c1-14923878

Oprac. BC

Obraz 8385 z Pixabay 

3 komentarze do wpisu „Do czego doprowadzi pandemia strachu i głupoty?”

Dodaj komentarz