Czy świnoujska radna Joanna Agatowska przypisuje sobie cudze sukcesy?

Rychły koniec kolejek na przeprawie promowej w Świnoujściu. Czyja to zasługa?              

Po co się męczyć  przy ubijaniu śmietanki, lepiej przyjść na gotowe, narobić szumu i spijać tak jakby samemu się ją zrobiło. To jedna z manipulacyjnych socjotechnik wykorzystywanych nagminnie przez polityków i samorządowców, tym bardziej, że jeśli nawet śmietanka okaże się w przyszłości mocno nieświeża, można powiedzieć, że to była tylko degustacja i opluwać głośno  tych co ją zrobili na lewo i prawo.               

Współczesny rasowy przedstawiciel społeczny nie ma wizji i nie rzuca się z zapałem do pracy na rzecz obywateli, ale bacznie  obserwuje rzeczywistość i umiejętnie podłącza się w odpowiednim momencie aby wyciągnąć jak najwięcej korzyści dla … siebie samego, w myśl źle pojętej zasady zdrowego egoizmu, że jeśli będzie zadowolony, to tacy będą również wszyscy wokół. Zresztą kto najlepiej pomyśli o sobie jak nie on sam.                 

Jak donosi portal eswinoujscie.pl w ironicznym materiale z 22 maja „Świnoujście – Niesamowity sukces Radnej Agatowskiej – będzie trzeci prom !!, być może mamy właśnie do czynienia z typowym przykładem próby podpinania się do nieswoich zasług.                      

Miejmy nadzieję, że mieszkańcy Świnoujścia nie dadzą się tak łatwo zmanipulować i dobrze wiedzą komu naprawdę zawdzięczają rychły koniec kolejek na przeprawie promowej.           

Oprac. BC

Na podstawie 

Dodaj komentarz