Cieszynioku, wspieraj lokalne firmy

Jedna z firm IT działająca w Cieszynie wpadła na ciekawy pomysł, na jednym z portali społecznościowych. Mianowicie apeluje: „Cieszynioku, wspieraj lokalne firmy”.

Po wielkim lockdownie nie wiadomo jakie lokalne firmy przetrwały. Wielcy gracze, z zapasami wolnych środków, chcą wykupywać łakome kąski. Ale to właśnie drobny handel, rzemiosło i usługi będą tym, co zadecyduje o podniesieniu się lokalnych społeczności.

Na profilu możemy przeczytać:

Nie pozwólmy upaść lokalnym przedsiębiorstwom❗️

✅LISTA FIRM, które nie zawiesiły działalności: Stwórzmy wspólnie w komentarzach⤵️ listę przedsiębiorstw działających stacjonarnie, z dowozem lub online po obydwóch stronach Olzy!

⚠️WSPIERAJMY LOKALNY BIZNES, OD NIEGO ZALEŻY PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO MIASTA. SKOMENTUJ TEN POST LUB DAJ SERDUSZKO I UDOSTĘPNIJ ->

👉W komentarzach pod tym postem piszcie które działają i w jakiej formie (online/dowóz/odbiór w lokalu). Dzięki temu inni dowiedzą się, że są otwarte 👍

I choć jest to forma budowania publicity, to jednak godna naśladowania w lokalnych społecznościach od Bałtyku po Tatry i od Łaby do Niemna.

MoDa

Dodaj komentarz