Brawo Ten Pan!!! „A dzisiaj jest Boże Ciało!”

Do sieci przedostało się króciutkie nagranie spod Pałacu Prezydenckiego z incydentu, jaki miał miejsce w Boże Ciało.

Na Krakowskim Przedmieściu trwała właśnie tęczowa agitka. Starszy Pan, wyraźnie wzburzony, miał odwagę podejść do wymalowanych i poprzebieranych komunistów – nie słyszymy co mówi na początku – ale później dociera:

„A dzisiaj jest Boże Ciało!” – mówi to trzęsąc się.

W międzyczasie słychać różne obraźliwe uwagi.

Za chwilę Policja podchodzi i odciąga go na bok.

Hm… odwaga tego Pana jest godna naśladowania. Czerwona rebelia rozpoczęta w USA i organizowana w tzw. Europie Zachodniej rozprzestrzenia się jak zaraza. Znacznie bardziej niebezpieczna od COVID’19.

Wszystkie komunistyczne, lewackie środowiska walczą z ostatnią instytucją Cywilizacji Łacińskiej jaką jest Kościół Katolicki.

Za główny cel obrano sobie zniszczenie tradycyjnych wartości – i uderza się w nie przed świętami katolickimi. Homofaszystowskie manifestacje i prowokacje w Boże Ciało są już normą.

Tylko starszy Pan, elegancko ubrany – ma odwagę zaprotestować, obruszyć się. Jak to jest z tą …. PRAWICĄ?

Jak to jest, że pod płaszczykiem tolerancji akceptuje się ruchy komunistyczne – facetów przebranych w damskie fatałaszki – wykrzykujących debilne hasła?

Jak to jest, że szereg fundacji prowadzonych za kasę starego satyra ma prawo do wprowadzania, obcej cywilizacyjnie i kulturowo, ideologii na terytorium suwerennego państwa.

Jeżeli PRAWICA będzie milczała, to stanie się z nią to, co na mitycznym ZACHODZIE, który pogrąża się w remake’u rewolucji październikowej.

Zapraszamy do obejrzenia filmu:

Get involved!

Comments

No comments yet