Apel Anny Kołakowskiej – poseł Pomaska chce kary kilkuset tysięcy zł.!

Publikujemy poniżej apel członka założyciela Stowarzyszenia RKW z Gdańska, jednego z najskuteczniejszych koordynatorów podczas pamiętnych wyborów 2015 roku (działającego w dodatku w Gdańsku – wylęgarni okrągłostołowych machlojek i układów):

Szanowni Państwo.

W najbliższy poniedziałek tj. 16 stycznia o godz 9.00 w sądzie rejonowym w Gdańsku przy ul Nowe Ogrody 29/30 w sali nr 229, odbędzie się rozprawa , którą z powództwa cywilnego założyła mi poseł Agnieszka Pomaska. Pomaska domaga się przeprosin za mój wpis na facebooku „Trzeba złapać to coś i golić na łyso”, zamieszczony po tym jak podarła uchwałę o suwerenności Polski. Przeprosiny mają ukazywać się przez tydzień w ogólnopolskiej prasie i na portalu Onet. Koszt takich przeprosin na Onecie to kwota około 250 tys. zł. Tym samym poseł, która gardzi suwerennością naszego państwa  chce doprowadzić do absolutnego ubóstwa , a nawet bezdomności kogoś, kto o tę wolną Polskę walczył i otrzymał za to szerag odznaczeń (m.in Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski, Krzyż Wolności i Solidarnosći, Madal Pro Patria). 

Gdyby znaleźli Państwo czas na wsparcie mnie swoją obecnoscia na sali sądowej , byłoby mi dużo łatwiej stanąć do tej, kolejnej już w moim życiu walki o prawdę. 

Anna Kołakowska