Antycovidowcy w natarciu. ,,Dość zastraszania obywateli! Dość kłamstw szerzonych przez media i rząd!”

Tym razem do koronasceptyków dołączą również mieszkańcy regionu lubuskiego aby wspólnie z kilkudziesięcioma innymi ośrodkami w całej Polsce zademonstrować swój sprzeciw wobec łamania praw obywatelskich. Jak donosi portal gazetalubuska.pl w sobotę 10 października w Gorzowie odbędzie się akcja ,,Marsz o wolność” przeciwko tzw. pandemii.            

Ogólnopolski sobotni protest będzie przygrywką do tego co ma się wydarzyć za dwa tygodnie. Na 24 października zaplanowany jest ogólnoświatowy wielki protest antycovidowców, który w Polsce przejdzie ulicami Warszawy.             

Jak donosi portal lublin112.pl na facebookowej stronie wydarzenia możemy przeczytać jakie postulaty wysuwają do polityków koronasceptycy powołując się na polskie i międzynarodowe autorytety w tej dziedzinie m.in. prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, dr Zbigniewa Martykę i lek. Pawła Basiukiewicza oraz prof. Sucharita Bhakdiego, prof. Johna Ioannidisa czy prof. Klausa Puschela, którzy otwarcie zaprzeczają jakoby SARS-CoV-2 był bardziej niebezpieczny od innych koronawirusów. Jednym z postulatów jest:       

           
,,żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny”.           


Protest przeciwko koronawirusowemu reżimowi rozpocznie się 10 października na gorzowskim rynku pod katedrą o godzinie 15.00. Jak czytamy w portalu gazetalubuska.pl organizatorzy lokalnej akcji przewidują, opierając się na dotychczasowym zainteresowaniu zaplanowaną manifestacją, obecność przynajmniej 50-60 osób. Jaka będzie frekwencja okaże się w sobotę, swój udział zapowiedzieli także mieszkańcy okolicznych miejscowości. Mile widziane są  samodzielnie przygotowane banery i plakaty z hasłami antycovidowymi i żądaniami zakończenia absurdalnych ograniczeń.             

Opracowanie BC 

Źródło:        https://gazetalubuska.pl/gorzow-antycovidowcy-wyjda-na-ulice-to-bedzie-protest-przeciwko-pandemii-zaprotestowac-moze-kazdy/ar/c1-15218404

https://www.lublin112.pl/w-lublinie-odbedzie-sie-marsz-o-wolnosc-pod-haslem-zadamy-zakonczenia-plandemii/

Obraz Gerd Altmann z Pixabay

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz