Szczepionki na covid są bezpieczne, tylko ludzie nie wiedzą jak na nie reagować i umierają…

W internecie pojawił się mem: „Szczepionki na covid są bezpieczne, tylko ludzie nie wiedzą jak na nie reagować i umierają”.

W Polsce i innych krajach Europy rządowe statystyki pokazują znaczny wzrost zakażeń koronawirusem-19 od ok. połowy lutego, czyli w kilka tygodni po rozpoczęciu szczepień na covid (Wykres  Niestety- nie potrafię skopiować MD]).

Mówi się też o zakażeniach zmutowanymi wirusami (brytyjski, afrykański, brazylijskie etc.), które także pojawiły się wkrótce po rozpoczęciu szczepień.  Jeśli te dane są prawdziwe, to wskazuje, że są to prawdopodobnie mutacje poszczepienne.

Szczepienia wygenerowały nowe, bardziej zjadliwe odmiany wirusa, które zwiększają zachorowalność i umieralność ludzi, oraz atakują teraz także młode osoby włącznie z dziećmi.  Tego wcześniej nie obserwowano.

Mechanizm powstawania nowych, groźniejszych mutacji koronawirusa pod wpływem szczepień covid-19 był przewidywany przed ich wprowadzeniem. Szczepionki na bazie mRNA kodującego  białko kolcowe  koronawirusa sprawiają, że komórki zaszczepionych osób stają się stałymi fabrykami tego białka.  Jeśli taka osoba zarazi się koronawirusem, wówczas jej komórki uzbrajają go w dodatkowe białka kolcowe, generując wirusy super groźne i zakaźne, które będą zarażać nowe osoby.

Być może, było to  zaplanowane przez twórców tej epidemii.

prof. Maria Majewska

Za: Bibula.com

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz