Program „Koronapomoc” w Zielonej Górze dla wszystkich

Zielona Góra dołącza do innych samorządów, które przygotowały lokalne pakiety pomocowe dla zagrożonych przedsiębiorstw. Oprócz rozwiązań rządowych branża gastronomiczna, handlowa, hotelarska i kulturalna może liczyć również na duże wsparcie ze strony władz miasta.       

Jak powiedział w audycji Miejski Alert na antenie Radia Index 96 fm, prezydent Zielonej Góry Janusz Kubicki:  „Będziemy się starali pomagać wszystkim przedsiębiorcom. Będziemy na pewno odraczali płatności. Części z nich to nie pomoże i wtedy będziemy pewne rzeczy umarzać. Każdą sprawę będziemy traktować indywidualnie. Chcemy, żeby nasi przedsiębiorcy poczuli, że będziemy starali się im pomóc. Na tyle, na ile będziemy mogli”.       

Program Urzędu Miasta jest skierowany nie tylko do prowadzących działalność gospodarczą. Po pomoc mogą się zgłaszać również indywidualni mieszkańcy miasta.            

Będziemy robić wszystko, żeby oni przeżyli ten trudny okres. Wejdźcie na nasz program „Koronapomoc”. Tak nazwaliśmy naszą akcję. Każdy będzie wysłuchany, każdy dostanie odpowiedź. Na pewno nie będziemy od nikogo żądać pieniędzy. Prosimy o kontakt bezpośredni”.        

Więcej na stronie:   
https://www.wzielonej.pl/informacje/zielona-gora/koronapomoc-miasto-uruchamia-program-dla-przedsiebiorcow/

Na podstawie wzielonej.pl

Oprac. BC

Obraz truthseeker08 z Pixabay

Get involved!

Comments

No comments yet