Czy Unia Europejska planowała paszport szczepionkowy już w 2018 roku?

Czy Polacy muszą być Koziołem Matołem czy jako niewolnicy udawać kozioła matoła?

Komisja Europejska mówi o wprowadzeniu już od czerwca br. tak zwanych paszportów szczepionkowych, dokumentu mającego obowiązywać na terenie całej Unii Europejskiej. Za wprowadzeniem takich paszportów wypowiedział się 28 kwietnia br. Parlament Europejski.

Okazuje się jednak, że “pandemia koronawirusa” nie była motorem inicjującym pomysł paszportów szczepionkowych, lecz jedynie przyspieszyła projekt, nad którym EU pracowała już wcześniej.

Jak wskazuje portal Polonia Christiana, dokumenty Unii Europejskiej mówią o pierwszych krokach podjętych nad opracowaniem paszportów, już w roku 2018. Według unijnej “mapy drogowej” sprzed 3 lat, zaplanowano zaprezentowanie projektu paszportu na rok 2022. Tak zwana pandemia jedynie przyspieszyła ten projekt.

Według unijnej “mapy drogowej” dotyczącej “zwiększenia kooperacji w dziedzinie prewencji chorób poprzez szczepienia” (tytuł oryginalny “Roadmap for the implementation of actions by the European Comission based on the Comission Communication and the Council recommendation on strenghtening cooperation against vaccine preventable diseases“), zaplanowano jako końcowy etap tejże mapy “kartę / paszport dla obywateli Unii Europejskiej”.

Unia Europejska już w 2018 roku zaplanowała na rok 2022 wprowadzenie paszportów szczepionkowych (“2022: Commission proposal for a common vaccination card / passport for EU citizens”).

“10 Przykazań” szczepionkowych tyranów

Równie interesujące są unijno-globalistyczne “10 przykazań” z września 2019 roku, opracowane wspólnie z Komisją Europejską (EC EU) i Światową Organizacja Zdrowia (WHO).

Źródło: EU

W 10 punktach przedstawiono drogę i cele osiągnięcia powszechnego i zapewne przymusowego szczepienia ludności (w tym “obywateli EU”), wszystkimi dostępnymi preparatami, które światowe organizacje uznają za stosowne do aplikowania.

W przypadku wątpliwości, zastosowany zostanie punkt 4. tej tablicy, mówiący:

“Należy zająć się [w znaczeniu: uporać się] ze źródłami powodów oporu przeciwko szczepieniom.”

Punkt 7. dodaje:

“Wzmacniać pracowników służby zdrowia na każdym jej poziomie, jak również media w przedstawianiu opinii publicznej efektywnych, transparentnych i obiektywnych informacji oraz walczyć z fałszywymi i wprowadzającymi w błąd informacjami, również poprzez platformy medialne oraz firmy technologiczne.”

Ostatnie przykazanie nakazuje:

“Wprowadzenie szczepień w globalnym systemie zdrowia … w ramach Agendy Szczepionkowej 2030”.

Opracowana przez Światową Organizację Zdrowia Agenda Szczepionkowa 2030 “ma wizję świata, w której każdy, wszędzie i w każdym wieku, w pełni uczestniczy w korzyściach szczepień … [świat] nie zostawi nikogo, w żadnej sytuacji, bez względu na etap życia”.

Jak pokazał przykład ostatniego roku, przedstawianie “obiektywnych informacji” polega w praktyce na zmasowanej i jednostronnej propagandzie, zaś “walka z fałszywymi i wprowadzającymi w błąd informacjami” polega na totalnej cenzurze jakiejkolwiek wypowiedzi odbiegającej od narzuconej odgórnie narracji. Politycznej narracji niezgodnej nie tylko nauką czy logiką, ale i z dobrem człowieka.

Prace nad globalnym paszportem

Prace nad paszportem koronawirusowym prowadzone są w różnych miejscach na całym świecie, jednak wszystkie to lokalne projekty będą mogły funkcjonować tylko jeśli staną się zintegrowaną częścią globalnego systemu totalnej kontroli. Światowe Forum Ekonomiczne (World Economic Forum – WEF), twierdzi, że “od wielu miesięcy” pracuje wraz ze szwajcarską fundacją nad wspólnym i globalnym projektem o nazwie CommonPass, a posiadacze tego powszechnego “cyfrowego paszportu będą mogli poświadczyć o swoim zdrowiu”. Jak twierdzą globaliści z WEF, “scentralizowany system paszportu jest konieczny, gdyż certyfikaty poszczególnych państw nie będą wystarczające aby odpowiedzieć na ten globalny kryzys”. Globalny CommonPass ma być – według jego wizjonerów – “systemem długofalowym i elastycznym“, czyli pozwalającym na dowolne sterowanie każdym z osobna uczestnikiem systemu. Polegać ono będzie na możliwości nakładania ograniczeń i zabieraniu wolności każdemu kto będzie odbiegał od tych “elastycznych” norm. Za niesubordynację i najmniejsze odstępstwo systemy sztucznej inteligencji AI śledzące każde zachowanie się posiadacza paszportu, każdą wypowiedź w mediach, każde zachowanie na drodze, w sklepie czy urzędzie, będą natychmiast nakładały ograniczenia dostępu do wybranych miejsc. Osoby niezdyscyplinowane będą również karane finansowo poprzez automatyczne blokowanie kont bankowych. Przy jedynie istniejącej wirtualnej walucie – która wkrótce zostanie powszechnie zastosowana – będzie to oznaczało utratę środków do życia.

Oprac. www.bibula.com
2021-04-29