Odwrotna transkrypcja RNA-DNA poprzez „szczepionki”, i to już w 6 godzin?

Przed ofiarami eksperymentu medycznego poprzez przyjęcie do organizmu preparatu genetycznego reklamowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, przyszłość w postaci utraty zdrowia i inne konsekwencje są tylko kwestią czasu.

Tzw. szczepionki opracowane na bazie technologii mRNA są nie tylko „terapią komórkową i genową”, jak przyznał to szczerze rok temu Stefan Oelrich, dyrektor firmy Bayer i nie tylko są nieskuteczne w swym reklamowanym celu (nie zapobiegają tzw. chorobie Covid-19, nie zapobiegają rozprzestrzenianiu się tzw. koronawirusa), lecz wprost doprowadzają do milionów zejść śmiertelnych, urazów, powikłań, pojawiania się chorób nowotworowych i autoimmunologicznych.

Co więcej, to co było dotychczas wielką niewiadomą i największym niebezpieczeństwem zabawy naukowców w genetyczne eksperymenty, czyli trwała przemiana DNA organizmu zaszczepionego, jest coraz bardziej prawdodpodobną możliwością.

Na początku tzw. pandemii głosy prawdziwie zatroskanych naukowców ostrzegały przed bezkrytycznym przyjęciem zapewnień producenta tzw. szczepionek oraz podległych firmom farmaceutycznym agencji regulacyjnych.

Przypomnijmy, że w Polsce, w styczniu 2021 roku prof. zw. dr hab. Roman Zieliński odpowiedział publicznie członkom Komitetu Genetyki Człowieka i Patologii Molekularnej PAN, którzy w swoim „Stanowisku w sprawie rozpowszechnianych nieprawdziwych informacji o szczepionkach przeciw COVID-19 oraz testach PCR” zarzucali prof. Zielińskiemu, że „szerzy nieprawdziwe informacje”, bowiem ostrzegał on przed możliwością przepisania RNA na DNA.

Autorzy Stanowiska PAN – czyli dla nas banda złoczyńców, bufonów, cyników bądź sprzedajnych szarlatanów – pisali, że (cytat) „jest nieprawdą, że RNA podawany w szczepionce przeciw COVID-19 zostaje przepisany na DNA”. Oczywiście niczym, zupełnie i absolutnie niczym nie poparte zapewnienie tych hochsztaplerów, stało się merketingowym „dowodem” rozpropagowywanym przez kolejną bandę społecznych szumowin, czyli dziennikarzy. W ślad za tym, miliony zdezorientowanych konsumentów zawierzyło politykom, pasterzom, „ojcom dyrektorom”, lekarzom, profesorom i innym głosicielom nieskazitelnej Świętej Szczepionki.

Dzisiaj, gdy miliony łatwowiernych i zaszczepionych ludzi pożegnało się już z tym światem, gdy setki milionów cierpi na przewlekłe choroby, gdy codziennie oglądamy – pomimo cenzury medialnej – nagłe i „niewyjaśnione” zgony, gdy statystycy, ubezpieczalnie, zakłady pogrzebowe notują niesamowite odchylenia od norm zgonów, dzisiaj przebijają się informacje i kolejne ostrzeżenia przed tym co nieodwracalne: przed tym, że podawana w „szczepionce” konstrukcja genowa mRNA jednak ULEGA odwrotnej transkrypcji i WNIKA do jądra komórkowego.

W najnowszym materiale dr Stephanie Seneff z MIT mówi wprost, że mRNA ulega odwrotnej transkrypcji w DNA, i to w zaledwie 6 godzin!

Dr. Stephanie Seneff from MIT

mRNA turns into DNA in 6 hourspic.twitter.com/4icXXM8epk

— Citizen Free Press (@CitizenFreePres) November 28, 2022

W podobnym tonie ostrzega dr Robert Malone – pionier technologii mRNA (i sam zaszczepiony, czego dzisiaj żałuje…) – który wyjaśnia możliwość szybkiej przemiany mRNA w DNA w komórkach rakowych. Czy dlatego notujemy teraz nagły wzrost pojawiania się nowotworów i gwałtownego nawrotu wyleczonych przypadków?

Dr. Robert Malone explains how it’s possible that MRNA can quickly turn into DNA in cancer cells.

Dr. Malone slams those that are denying this possibility.

WATCH Emerald Robinson EVERY day on https://t.co/nw3HVyISbM at 12pm & 4pm ET for more explosive interviews. pic.twitter.com/4YqRC6Iq2n

— The Absolute Truth with Emerald Robinson (@AbsoluteWithE) November 29, 2022

Niedaleka przyszłość jeszcze bardziej zintensyfikuje te procesy przynosząc jeszcze więcej ofiar śmiertelnych i niezliczoną liczbę obłożnie bądź przewlekle chorych.

Zaszczepieni mają zatem dwa wyjścia: przyznać się do popełnionego błędu, przyznać się, że dziecinnie ulegli propagandzie medialnej, wszcząć jak najszybciej różne programy detoksykacyjne, które choćby w minimalnym stopniu pozwolą na wzmocnienie organizmu – bo wyrządzone organizmowi zło jest niestety nieodwracalne – przeprosić tych, których bezzasadnie obrażali, przyłączyć się do ruchów dążących do uwolnienia się od rządzącej kasty narzucającej i stręczącej niebezpieczne preparaty wraz z przygotowaniem im sprawiedliwych procesów karnych, oraz zastanowić się nad kresem swojego życia. To jedno.

Drugie wyjście dla zaszczepionych (oraz promotorów zguby), to brnięcie w dotychczasową przepaść, ciągnąc za sobą wszystkich i cały świat. To właśnie ta grupa najbardziej dąży do przykrycia wyrządzonego zła, poprzez kolejne zło, tym razem wywołanie Wielkiej Wojny, która ma przenicować ludzkość w ramach już szykowanego „resetu”.

Stany Zjednoczone oraz Watykan – dwa największe obecnie Imperia Zła – wraz ze światowym kłębowiskiem swojego politycznego żmijowiska, pragną zniszczyć Człowieka jako Dzieło Boże i przemienić go w transhumaniczną, łatwosterowalną maszynę

Oprac. www.bibula.com

Atak serca ze strachu przed… atakiem serca. Nowa przyczyna zgonów

Podsycanie strachu i dezinformacja rozpowszechniana przez ludzi bez przeszkolenia naukowego w celu terroryzowania ludzi, aby pozostawali niezaszczepieni, nie tylko powoduje, że ludzie pozostają podatni na epidemie wirusowe, ale może również powodować więcej skutków ubocznych obserwowanych w procesie szczepień.

−∗−

Tłumaczenie artykułu z serwisu Off-Guardian na temat nowej przyczyny zgonów wśród osób zaszczepionych przeciw covid-19. Przyczyna całkiem poważna. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

____________***____________

Nowe badanie obwinia osoby NIEZASZCZEPIONE za zgony osób ZASZCZEPIONYCH ponieważ… wywołują oni niepokój. Serio.

Ten nagłówek mówi wszystko. Naprawdę. Badanie opublikowane w sierpniowym Journal of BioMedicine faktycznie stwierdza w swoim streszczeniu, że:

„Podsycanie strachu i dezinformacja rozpowszechniana przez ludzi bez przeszkolenia naukowego w celu terroryzowania ludzi, aby pozostawali niezaszczepieni, nie tylko powoduje, że ludzie pozostają podatni na epidemie wirusowe, ale może również powodować więcej skutków ubocznych obserwowanych w procesie szczepień. Ten krótki przegląd przedstawia dane, które mogą wskazywać, że dezinformacja utrwalana przez ruch antyszczepionkowy może powodować wzrost zgonów i skutków ubocznych po każdej szczepionce”.

Tak, najwyraźniej wszyscy ci ludzie, którzy nagle umierają z powodu zawałów serca i udarów, doznają tego z powodu stresu wywołanego przez nas, antyszczepionkowców, ostrzegających ich przed zawałami serca i udarami.

A teraz, jeśli myślisz, że to najbardziej absurdalna rzecz, jaką kiedykolwiek słyszałeś… cóż, mylisz się. Zrobili badania:

„Przeprowadzono mini przegląd opublikowanej literatury i stwierdzono, że stres psychiczny w sposób wyraźny powoduje skurcz naczyń i zwężenie tętnic w naczyniach krwionośnych. Dlatego też, jeśli pacjenci są spanikowani, zaniepokojeni, zestresowani lub przestraszeni szczepionką, ich tętnice będą się zwężać i zmniejszać w momencie iniekcji i w czasie po przyjęciu szczepionki”.

Widzisz, oni nie umierają, ponieważ szczepionka spowodowała u nich zawał serca… oni umierają, ponieważ bali się, że mogłaby go spowodować.

Genialna logika. I solidny argument za usunięciem ostrzeżeń z papierosów i wszystkich reklam antyalkoholowych z telewizji. Pomyśl tylko, ile osób zmarło z powodu problemów z sercem związanych z alkoholem, ponieważ bali się alkoholu.

…Chyba nie muszę mówić, jaki to absurd.

Jak dotąd zdecydowanie najbardziej absurdalne wyjaśnienie zawałów serca spowodowanych szczepionkami, wraz z wysokimi rachunkami za energię i „zespołem stresu post-pandemicznego”.

To było kilka trudnych lat dla The ScienceTM, ale to nowe dno.

Pozdrowienia dla Marka Crispina Millera za umieszczenie tego opracowania na jego koncie substack Notes From the Underground. Świetna lektura i gorąco polecana subskrypcja.

_______________

[Źródło:] New study blames VAXXED deaths on the UNVAXXED…because they cause anxiety. Seriously, Kit Knightly, Nov 24, 2022

−∗−

BONUS ze strony Notes From the Underground:

ALARM! Przyczyną wszystkich tych ataków serca są ci, którzy twierdzą, że przyczyną wszystkich tych ataków serca są „szczepienia”.

„Nauka” [The ScienceTM] mówi nam teraz, że wszyscy ci ludzie, którzy „zmarli nagle” po „szczepieniu”, w rzeczywistości zostali zestresowani na śmierć przez „antyszczepionkowców”.

https://www.ekspedyt.org/wp-content/uploads/2022/11/biomedicine_study_ac.jpg

[Raport w wersji oryginalnej można znaleźć pod adresem LINK]

_______________

[Źródło:] ALERT! The cause of all those heart attacks is those who claim that “vaccination” is the cause of all those heart attacks, Mark Crispin Miller, Nov 24, 2022

−∗−

Powiązane tematycznie:

Zawały serca i udary czyli co się mieści w rachunku za prąd
Może to z łatwością spowodować, że ludzie – zwłaszcza starsi lub niepełnosprawni – będą cierpieć na problemy zdrowotne, a nawet umrą z powodu zimna lub niedożywienia. Wiele z tych osób […]

_______________

Zespół stresu postpandemicznego czyli nie bądźcie cyniczni
… chodzi o to, że wszystkie główne szczepionki przeciw Covid są znane z tego, że mają skutki uboczne związane z sercem. I tak, niektórzy lekarze przewidują teraz poważny wzrost problemów […]

_______________

Zwężenie aorty: najnowszy kozioł ofiarny
Wszelkie problemy z sercem, które się pojawiają, są całkowicie niezwiązane z eksperymentalnymi „szczepionkami”, o których wiadomo, że powodują problemy z sercem i zakrzepy krwi. Chcą to jasno powiedzieć. Teraz można […]