„Biała księga pandemii koronawirusa” – Konferencja Fundacji Ordo Medicus. Link do bezpłatnego ebooka.

Konferencja Fundacji Ordo Medicus dotycząca „Białej księgi pandemii koronawirusa”, która odbyła się 2 września 2022 roku.

„Biała księga” jest owocem około roku pracy i składa się z części:

– naukowo-medycznej opartej o setki recenzowanych publikacji naukowych autorstwa dr. n. med. Piotra Witczaka, lek. Pawła Basiukiewicza, statystyka dr. Marka Sobolewskiego i dr. n. med. Doroty Sienkiewicz.
– prawnej autorstwa r. pr. Katarzyny Tarnawy-Gwóźdź (redakcja r. pr. Joanna Botiuk)

To nie jest „zwykła” książka, ale niezwykłe wydarzenie, które może zmienić bieg „pandemicznej” historii w Polsce. Szczegóły ujawniliśmy na konferencji.

„Podążaj za dowodami dokądkolwiek cię prowadzą i kwestionuj wszystko” (Neil deGrasse Tyson).

Książka jest już dostępna do nabycia po obniżonej (ideowej) cenie w naszym sklepie oraz jako bezpłatny ebook (pełna wersja)!

Książka została rozesłana za potwierdzeniem odbioru do kilku tysięcy (!) podmiotów ważnych z punktu widzenia funkcjonowania państwa.