Bóg Honor Ojczyzna – Inicjatywa Obywatelska

Stowarzyszenie :BÓG HONOR OJCZYZNA – INICJATYWA OBYWATELSKA chce by na frontonie gmachu Rady Ministrów w maksymie, która obecnie brzmi: HONOR OJCZYZNA zostało umieszczone słowo BÓG stąd ja jako przedstawiciel Stowarzyszenia napisałam Petycję do Pana Premiera Mateusza Morawieckiego w sprawie.

Odpowiedź z Kancelarii Rady Ministrów, powiedziałabym, że nie tylko jest niesatysfakcjonująca,ale wręcz antypolska, postanowiłam zatem zapytać o to Polaków.

Będziemy zbierać podpisy/100tys/ w całej Polsce-Stowarzyszenie ma zasięg na całą Polskę, by wnieść tę sprawę jako Inicjatywę Obywatelską do Laski Marszałkowskiej Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej.

Dołącz się i TY, wkrótce prześlemy formularze do składania podpisów zarówno drogą elektroniczną jak też zapraszamy wolontariuszy do działania byśmy mogli pozyskiwać podpisy od Polaków drogą tradycyjną.

Małgorzata Żebrowska

1 komentarz do wpisu “Bóg Honor Ojczyzna – Inicjatywa Obywatelska”

1. نقل العفش هو عملية تحتاج إلى الكثير من التخطيط والترتيب لتجنب أي أضرار قد تحدث للأثاث خلال النقل. يتم تحديد عدد العمال المطلوبين للاستلام والتسليم بناءً على حجم العفش والمكان الذي يجب نقله إليه. يتم جمع الأثاث بأنواعه المشابهة معًا وتغطيتها ببطانيات ورقية لتجنب أي تلف في الوصول إلى وجهتها النهائية. يتم استخدام المعدات المختلفة مثل الشاحنات والأدوات الخاصة بالنقل لتسهيل العملية. وأخيرًا، يتم تحميل العفش بعناية ونقله إلى مكانه الجديد حيث يتم التحقق منه بعد فك التغليف للتأكد من سلامته، كما تعتمد تكاليف النقل على عدة عوامل مثل الأثاث المحمول والمسافة التي يجب تحركه عليها ويمكن للأفراد الاتصال بشركات نقل العفش لتوفير خدمات النقل بما يتناسب مع احتياجاتهم وميزانيتهم.

شركة نقل عفش