WIELKA ORKIESTRA BLUZGÓW IMIENIA JERZEGO OWSIAKA – Piotr Kołodziejczyk

Sierpień, do gwiazdki daleko, tym dalej do Nowego Roku i …… Wielkiego skoku na kasę, ups, przepraszam Wielkiego Finału WOŚP. Mimo to Jerzego Owsiaka w mediach jest tak pełno, że wyskakuje z lodówki po jej otwarciu. Pełno go za sprawą Poland Rock Festiwal, który odbył się w tym roku w Płotach koło Szczecina na nieszczęście mieszkańców do tej pory cichej i spokojnej miejscowości.

Oczywiście nie obyło się bez wciągania tego i owego przez nos. Gościówą  specjalną była Marta Lempart. Znalazła się tam oczywiście na zaproszenie Jurasa. Juras ma świadomość, że ona wie kogo je****bać i jak wyp*****dalać. Była gościem akademii sztuk przepięknych. Fakt, sztuka z niej „przepiękna” zwłaszcza jak się przez nosek wpuści małe ( choć nie koniecznie małe) co nie co. Przez nosek musiał sporo wpuścić jeden z prowadzących, który w ramach języka miłości, zaczął wykrzykiwać je****ć PiS. Piszę języka miłości, no bo gdyby krzyczał je****ć Tuska, to byłby przebrzydłym nienawistnikiem. Ponieważ jednak krzyczał je***ć PiS, to jest przedstawicielem mowy miłości. Oczywiście nawalona jak Messerschmitt siermiężno-buraczana gawiedź, wtórowała miłującemu pokój ( chyba pełen białych kresek na stole) prowadzącemu.

Całość widział w telewizji wojewoda, który skontaktował się z Owsiakiem i poprosił go aby powstrzymał tę falę hejtu. Owsiak, który też coś pewnie wciągnął wydarł się, żeby wojewoda mu nie narzucał itp. Itd. Szczerze mówiąc wojewoda zachodniopomorski, to człowiek o anielskiej cierpliwości, bo ja po czymś takim zakazał bym tego zgromadzenia i basta.

Idźmy jednak dalej. Swego czasu bloger Matka Kurka czyli Piotr Wielgucki, ujawnił, że na cele statutowe WOŚP idzie niecała połowa zebranej kwoty, a bywają lata, że nie idzie ani złotówka. Kto ciekawy, niech na You Toube znajdzie materiał Anity Gargas „Zadanie specjalne” z 07.01.2015 pt.: „ Owsiakowe Krętactwa”.

Do czego zmierzam? Zadaje sobie pytanie z czego finansowany jest Poland Rock Festiwal, dawniej Festiwal Woodstock? Odpowiedź znajdziemy w tym programie. Festiwal, niemal w całości jest finansowany ze środków WOŚP. Co dzieje się na tym festiwalu nie muszę chyba mówić. Teraz mam pytanie. Czy ktoś z Was słyszał, aby w propagandzie orkiestrowej mówiono o tym, że z Waszych datków finansowany będzie festiwal, podczas którego królują sex i narkomania? Czy podczas wrzucania do puszki, wolontariusze informowali was o tym, że jesteście sponsorami festiwalu oraz firm pana Owsiaka? Pytanie kolejne zwłaszcza do tych, którzy popierają Dobrą Zmianę, a do tej pory wrzucali do „puchy” Owsiaka. Czy teraz też wrzucicie skoro Jerzy Bluzg Owsiak kazał Was J****ać?

Ja przyznaję, że kiedyś mu wrzuciłem, nawet organizowałem całodniowe relacje w mojej TV. Jednak kiedy zorientowałem się jak jest to grube oszustwo i komu tak naprawdę pomagam, zaprzestałem tej działalności. Nie rozumiem moich kolegów dziennikarzy w tym również z telewizji polonijnych, którzy co roku w styczniu biegają z mikrofonami pod marketami jak te koty z pęcherzem i pytają „Czy pani dała?” Kobieta odpowiada –tak. Dziennikarz podjarany komentuje „Tak, ta kani dała Ty też daj”. Jednak żaden z nich nie zada pytania wolontariuszowi, a już na pewno nie darczyńcy wrzucającemu do „puchy” czy wie, że jest oszukiwany i że jego pieniądze pójdą na festiwal dla narkomanów, a dla chorych dzieci to co tam z „pyska” skapnie, a czasem w ogóle nie skapnie? Nie zadadzą takiego pytania. Dlaczego? Czego się boją? Kim dla nich jest Owsiak? Świeckim świętym? Arbitrem elegancji? Kim?

Jeśli Pan Owsiak rzeczywiście chce być arbitrem elegancji, to nie powinien wtrącać się do polityki, a już zwłaszcza nie powinien stawać po jednej ze stron. Dlaczego? Ponieważ jego orkiestrę sponsorują wszyscy i PiSiory i Platfusy i Lewarki, wierzący nie wierzący. Słowem wszyscy. Tymczasem Juras atakuje wyborców PiSu oraz osoby wierzące. Robi to i jednocześnie wystawia łapę pod Kościołami, licząc, że ci śmierdzący katole dadzą hajs, no bo jak wiadomo pieniądze nie śmierdzą. Gardzi wierzącymi z całej duszy i serca, ale mimo to idzie z wyciągniętą łapą, ponieważ myśli, że jesteśmy naiwni.

Ja nie jestem przeciw dziełom miłosierdzia, ale „dzieło Owsiaka” to dzieło szatana. Ma ono pozory dobra, ale jest do szpiku złe. Jeśli chcecie komuś pomóc, to podrzucam kilka pomysłów:

– O swoje zdrowie walczy mój kolega z klasy Michał Peryt ma zbiórkę. Więcej na Drużyna Michała na FB (lek ponad milion złotych)

– Martynka Owczarek. Jej rodzice prowadzą zbiórkę na leczenie. Konkrety w grupie „Pomagamy Martynce Owczarek”. Grupa również na FB

– Możecie też wesprzeć ciężko chore rodzeństwo Helenkę i Szymonka Kowalików, których rodzice na FB otworzyli Bazarek Szymonka i Helenki.

– Można również wesprzeć Caritas.

Jak więc widać jest bardzo wiele możliwości i nie koniecznie trzeba sponsorować Orkiestrę Owsiaka ateisty wojującego z Bogiem i Kościołem. Orkiestrę nie wiedzieć czemu nazwaną Świąteczną. Nie bądźcie naiwni i nie dawajcie się oszukiwać, gdyż Wasze pieniądze nie są w całości przeznaczone na dzieci, lecz spora ich część idzie na festiwal narkomanów. Ja już zmądrzałem. A wy?

Piotr Kołodziejczyk

  • foto – BASIA PIELA FESTIWAL MIŁOŚCI OWSIAK

Dodaj komentarz