W ferie zimowe bezpłatny spektakl i miasteczko zimowe na Rynku w Inowrocławiu

Rozpoczynają się ferie. Miasto Inowrocław i Kujawskie Centrum Kultury zorganizowało ciekawe zajęcia dla tych uczniów, którzy nie wyjadą na wypoczynek.

Sporo atrakcji zostało zorganizowanych dla mieszkańców i odwiedzających gości. Pierwszy tydzień ferii zimowych w mieście upłynie pod znakiem otwartych zajęć sekcji KCK. Pokazy kinowe, kreatywne warsztaty, wycieczki, gry, zabawy, a także dzień z teatrem.

31 stycznia o godzinie 12:00, w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu, wystąpi Teatr Rozrywki Trójkąt ze spektaklem pt. „Wielka tajemnica”. Będzie to familijne przedstawienie detektywistyczne z elementami interakcji z widzem. Spektakl jest utrzymany w konwencji musicalowej. Oparty jest na autorskim scenariuszu, którego głównym wątkiem jest sprawa tajemniczej kradzieży.

Sławny detektyw dwoi się i troi, aby odkryć prawdę,
a pomagają mu w tym – poszkodowana i przypadkowy przechodzień. Wstęp na spektakl jest bezpłatny. Darmowe wejściówki można odbierać od 24 stycznia od godziny 8:00
w siedzibie Kujawskiego Centrum Kultury przy ulicy Jana Kilińskiego 16.

Drugi tydzień ferii to będzie prawdziwy raj dla aktywnych! Na płycie Rynku stanie miasteczko zimowe, które będzie czynne w godzinach 12:00 – 20:00. Już od 3 lutego będzie okazja by wziąć udział w zabawach, które przygotowało Miasto Inowrocław oraz KCK wspólnie z Radiem ZET.

Źródło: inianie.pl

Dodaj komentarz