Standardy WHO to nie bajka o żelaznym wilku. „Warto Rozmawiać” o dyktaturze LGBT i obronie rodzin

– Kiedy przez wiele lat mówiliśmy, że działania podejmowane na Zachodzie w sprawie tzw. nowoczesnej edukacji seksualnej opartej o standardy WHO to, najdelikatniej mówiąc, nic dobrego, większość ludzi uważała, że straszymy ich bajkami o żelaznym wilku. Nagle okazało się, że ten wilk istnieje, ma pazury i wyciąga je po nasze dzieci – powiedział w programie „Warto rozmawiać” Paweł Kwaśniak (Samorządowa Karta Praw Rodzin).

Przedstawiciel największej w Polsce inicjatywy wspierającej i chroniącej rodziny przed dyktaturą LGBT podkreślił, że dzięki tego typu działaniom wielu rodziców, nauczycieli i wychowawców zrozumiało, że trzeba powiedzieć zdecydowane „STOP temu szaleństwu”.

Kwaśniak przypomniał, że twórcy Samorządowej Karty Praw Rodzin zachęcają samorządy do wyróżniania przedsiębiorców, którzy działają na rzecz rodzin swoich pracowników bądź rodzin swoich klientów. – W Karcie jest zawarta zasada „Family mainstreaming”, to znaczy żeby każdy akt prawa miejscowego był rozpatrywany przez radę danego samorządu pod kątem jej wpływu na rodzinę. Mamy np. do czynienia z radykalnymi podwyżkami cen za odbiór odpadów. Ważne więc, żeby samorządy prorodzinne rozpatrywały te uchwały szczególnie pod kątem tego jak będą wpływały na rodziny wychowujące większą ilość dzieci i zastanowiły się czy w jakiś sposób im tej podwyżki nie zrekompensować – tłumaczył.

Biorący udział w dyskusji przedstawiciel samorządu Krzysztof Bieńkowski (starosta przasnyski) odniósł się z kolei m.in. do promowania na Zachodzie i w polskich mediach lewicowych tzw. „Atlasu Nienawiści”, szkalującego polskie samorządy przyjazne rodzinie. – Oczekujemy przeprosin i sprostowania tych informacji, zarówno na forum Parlamentu Europejskiego jak i w Polskiej Agencji Prasowej. Będziemy bronić naszego dobrego imienia – podkreślił.

– Są samorządy, które już przekazały pełnomocnictwa prawnikom z Instytutu Ordo Iuris. Będą wnoszone w tej sprawie pozwy sądowe – dodał Paweł Kwaśniak.

Na koniec programu Jan Pospieszalski poinformował, że 11 marca będzie miała miejsce premiera filmu „To nic takiego” wyprodukowanego przez Centrum Życia i Rodziny. – Film ten pokazuje, do czego prowadzi edukacja seksualna i jak wyglądają doświadczenia krajów zachodnich w tej kwestii – podsumował gospodarz „Warto Rozmawiać”.

Źródło: TVP Info Za: Pch24

Dodaj komentarz