BARBARA NOWAK: ZAMIERZENIEM TRZASKOWSKIEGO – GŁÓWNEGO GENDERYSTY W POLSCE – JEST WSKAZANIE DZIECIOM RÓŻNYCH MOŻLIWOŚCI, BY ZWIĘKSZYĆ GRUPĘ LGBT

To jest poważne zamierzenie głównego genderysty w Polsce Rafała Trzaskowskiego, by zwrócić uwagę dzieci na różnego rodzaju działania, które mają ich wybić z pewności, czy są chłopcem czy dziewczynką, a wskazać im różne możliwości, rozchwiać ich po to, żeby bardzo mocno zwiększyć tę grupę homoseksualistów, biseksualistów i transseksualistów – zwracała uwagę Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty, w poniedziałkowych „Aktualnościach dnia” na antenie Radia Maryja.

Ubiegający się o reelekcję prezydent Andrzej Duda podpisał w poniedziałek projekt zmiany konstytucji, który zakłada zapis wykluczający adopcję dziecka przez osobę pozostającą w związku jednopłciowym. – Najważniejsze jest dla trwania państwa polskiego, żebyśmy wszyscy byli skupieni na rodzinie, na przekazie wartości. Zapowiedzi prezydenta – głośno, wielokrotnie przekazywane – traktuję bardzo poważnie. Traktuję jako jego zobowiązanie osobiste i jako gwarancję, że faktycznie ileś zapisów prawnych, w tym konstytucyjnych, zostanie naprawdę wprowadzonych. Jeżeli słyszymy o tym, że będzie wprowadzany z inicjatywy prezydenta zapis prawny do konstytucji o zakazie adopcji dzieci przez pary jednopłciowe, to jest to z mojego punktu widzenia rozwiązanie szalenie korzystne, bo pozwala zagwarantować wszystkim dzieciom prawo do wychowania w tej właściwej, podstawowej komórce społecznej pozostawionej pod szczególną opieką państwa, czyli rodzinie – podkreślała Barbara Nowak.

– To wpłynie na utrzymanie korzystnych wzorców wychowawczych. Zwiększy szansę, że dziecko adoptowane w procesie dorastania będzie korzystało z wzorców rodziny zgodnych z konstytucyjnym modelem i pożądanych ze względu na państwo. (…) Ruchy prezydenta zmierzające do podkreślenia roli rodziny – rodziny, a nie związku – są wręcz pożądane. Bardzo się cieszę, że deklaracje są składane publicznie, głośno – dodała.

Na deklarację prezydenta odpowiedział kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski. On również wyraził sprzeciw wobec adopcji dzieci przez pary jednopłciowe. Wcześniej jednak publicznie mówił, że chciałby być pierwszym prezydentem Warszawy, który udzieli ślubu osobom tej samej płci, a także podpisał w stolicy Kartę LGBT. 

– Wielokrotnie wypowiadałam się na temat działań Rafała Trzaskowskiego w Warszawie, który jest osobą niewiarygodną – co innego mówi przed kampanią, co innego robi później. (…) Podpisał Kartę LGBT Plus, a ona jest szalenie szkodliwa, bo jest zapowiedzią, że wbrew woli rodziców zostanie wprowadzony do wszystkich szkół obowiązkowy program seksualizujący dzieci – program, który przewiduje rzeczy niepojęte dla człowieka, bo są świadomym niszczeniem psychiki młodego człowieka i jego zainteresowania kierowane są w sposób absolutnie zdeterminowany do sfery seksu, do poznawania własnych stref przyjemności fizycznej i stymulowania. Rafał Trzaskowski nigdy z tego nie zrezygnował – przypominała małopolska kurator oświaty.

Barbara Nowak podała statystki z Nowego Jorku, gdzie w wyniku ośmiu lat prowadzenia takiego nauczania od kilku do 25 proc. młodych ludzi nie potrafi określić swojej płci.

– To jest poważne zamierzenie głównego genderysty w Polsce Rafała Trzaskowskiego, by zwrócić uwagę dzieci na różnego rodzaju działania, które mają ich wybić z pewności, czy są chłopcem czy dziewczynką, a wskazać im różne możliwości, rozchwiać ich po to, żeby bardzo mocno zwiększyć tę grupę homoseksualistów, biseksualistów i transseksualistów. Dobrze wiemy, że takie działania prowadzone w innych krajach dały ogromnie złe rezultaty, jeżeli chodzi o psychikę młodych ludzi – akcentowała gość „Aktualności dnia”.

Małopolska kurator oświaty oceniła działania i ambicje prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego, jeśli chodzi o seksualizację dzieci, jako „godne potępienia”.

– Nie wyobrażam sobie, że ktoś, kto dba o swoje dziecko, kto kocha dzieci i myśli o przyszłości państwa polskiego będzie głosował za osobą, która chce zniszczyć młodych Polaków. Zupełnie inną postawę mamy zaprezentowaną przez prezydenta Andrzeja Dudę. On wyraźnie mówi, że dla niego ważna jest rodzina – kobieta, mężczyzna i dzieci – i że w tę rodzinę będziemy inwestować – zaznaczyła gość Radia Maryja.

Całą rozmowę z Barbarą Nowak w „Aktualnościach dnia” można odsłuchać [TUTAJ]. 

  • za: radiomaryja.pl

Dodaj komentarz