Poznaj sataniucha – któtka katecheza Benedykta XVI

Emerytowany papież Benedykt XVI podaje prostą receptę na rozpoznanie wyznawców szatana – ludzi uległych jego sposobom na życie.

Homoseksualne małżeństwa i aborcja na świecie to znak „duchowej siły Antychrysta” – to słowa emerytowanego papieża Benedykta XVI przytoczone w jego nowej biografii napisanej przez niemieckiego dziennikarza i jego literackiego współpracownika Petera Seewalda.

Obszerny tom z wypowiedziami Benedykta XVI ukaże się w Niemczech w poniedziałek, a w innych krajach – w kolejnych miesiącach. Papież Ratzinger otrzymał tom biografii pod tytułem „Życie” w dniu swych 93. urodzin 16 kwietnia.

Słowa emerytowanego Papieża przytoczył konserwatywny amerykański portal Life Site News, a za nim w niedzielę włoski dziennik „La Repubblica”, który kolejną wypowiedź nazwał „powrotem Ratzingera”.

W rozmowie z Seewaldem powiedział on: „Sto lat temu każdy uznałby za absurd rozmowę o małżeństwie homoseksualnym”.

„Dzisiaj ten, kto mu się sprzeciwia jest ekskomunikowany ze społeczeństwa” – stwierdził Benedykt XVI. To samo – dodał – odnosi się do „aborcji i tworzenia istot ludzkich w laboratorium”.

„Współczesne społeczeństwo jest w trakcie formułowania antychrześcijańskiego credo, a jeśli ktoś się mu sprzeciwia, jest karany przez społeczeństwo ekskomuniką” – oświadczył Benedykt XVI.

Komentarz redakcji: Pomimo iż nauka ta wygłoszona została z pozycji katolickich, jest uniwersalna. Jest słuszna nie tylko dla katolików, ale dla wszystkich ludzi na świecie.

To proste. Społeczeństwa, które nie mają wystarczającej potencji, aby zapewnić sobie zastępowalność pokoleń, popadają w kryzys demograficzny. Wyobraźmy sobie idealne lewackie społeczeństwo, w którym są TYLKO „małżeństwa” homoseksualne, a przypadkowe ciąże są natychmiast abortowane przez siły postępu. Po 60. latach na ziemi nie byłoby już ani jednej kobiety zdolnej urodzić dziecko. Po następnych kilkunastu latach wymarliby wszyscy ludzie.

Taka to jest wizja oświeconych lewaków. Całkowite zniszczenie ludzkości. Dlatego od zawsze bezpłodne związki homo uważane były za społecznie bzdurne i szkodliwe, manifestujące jedynie przerost chorego seksizmu i nic więcej. Jałowy seks. Podobnie jest z małżeństwem – nie jest to wymysł katolicki, jest to naturalna ostoja rodziny zapewniająca przetrwanie społeczeństwom. Podstawowym zadaniem małżeństwa oraz powodem prawnej ochrony małżeństw jest powołanie małżonków do posiadania oraz wychowania dzieci.

Wydaje się to być dosyć prostą sprawą, a jednak lewaków przerasta to całkowicie. Wolnie, czy bezwolnie zamieniają się w ten sposób w lewaków-sataniuchów.

EB

  • źródło: PAP, Radio Maryja
  • foto

Dodaj komentarz