Czy radny Gibała boi się prawdy i zabrania poznać ją swoim wyborcom?

Kraków. Będzie zakaz dla antyaborcyjnych manifestacji? Radny Gibała apeluje do prezydenta.

Pan radny uważa, że nazywanie człowieka płodem ulży jego sumieniu, a niewiedza o skutkach decyzji o eliminacji człowieka przed narodzeniem będzie łatwiejsze dla Jego świadomości.

Radny Łukasz Gibała zwrócił się z zapytaniem do prezydenta Jacka Majchrowskiego, czy na terenie Krakowa możliwe jest zakazanie demonstracji antyaborcyjnych, których nieodłącznym elementem są krwawe plakaty z ludzkimi płodami.

Pikieta informacyjna o dzieciach, którym nie dano szansy żyć

Na ulicach i placach Krakowa nieraz można zobaczyć zdjęcia zakrwawionych ludzkich płodów, prezentowane podczas manifestacji przeciwników aborcji. – Nie można się godzić na to, żebyśmy byli narażeni na oglądanie takich drastycznych obrazów, a już na pewno nie powinny na nie patrzeć dzieci – uważa radny Łukasz Gibała, lider klubu Kraków dla Mieszkańców. W swojej ostatniej interpelacji domaga się od Jacka Majchrowskiego zakazania takich plakatów czy bannerów w przestrzeni publicznej.

Pan radny Gibała jako lider klubu Kraków dla Mieszkańców dba o jak najmniejszą liczbę Krakowian?

Pan radny czyżby był sfrustrowany, że nie może powstrzymać eliminacji małych niewinnych krakowian i chce zasłonić oczy nie tylko swoje ale też innym ludziom szczególnie młodym matkom, które noszą swoje wspaniałe pociechy pod swoim sercem i nie są świadome o okropieństwie takiej makabrycznej decyzji.

A.K.

Tekst Źródłowy:https://gazetakrakowska.pl/krakow-bedzie-zakaz-dla-antyaborcyjnych-manifestacji-radny-gibala-apeluje-do-prezydenta/ar/c1-14831614

Gazeta Krakowska

4 komentarze do wpisu „Czy radny Gibała boi się prawdy i zabrania poznać ją swoim wyborcom?”