Bp Joseph Strickland apeluje: Sprzeciwiajcie się przymusowi szczepień na Covid-19

Bp Joseph Strickland z amerykańskiej diecezji Tyler w Teksasie kolejny raz krytykuje szczepionki na Covid-19 wyprodukowane dzięki wykorzystaniu linii komórkowych pozyskanych z tkanek zamordowanych dzieci nienarodzonych. Hierarcha zwraca też uwagę na inne poważne wątpliwości związane ze szczepionkami.

Bp Joseph Strickland od wielu miesięcy wypowiada się bardzo krytycznie na temat tych szczepionek na Covid-19, które wyprodukowane są w oparciu o linie komórkowe pozyskane z tkanek dzieci zamordowanych w aborcjach w latach 60. XX wieku. Niestety, obecnie większość sprzedawanych w USA czy Europie szczepionek ma mniej lub bardziej odległy związek z aborcją. Hierarcha poświęcił temu problemowi swój cotygodniowy program wideo, The Bishop Strickland Show. Jak ocenił, omawiane szczepionki na Covid-19 są niemoralne; przypomniał przy tym, że są obecnie opracowywane również w pełni etyczne szczepionki.

Czytaj więcej na: https://www.pch24.pl/bp-joseph-strickland-apeluje–sprzeciwiajcie-sie-przymusowi-szczepien-na-covid-19,80993,i.html#ixzz6jkan5mD2

Get involved!

Comments

No comments yet