Zielonogórska firma Domator24 produkująca fotele gamingowe i meble biurowe znowu nagrodzona

Prestiżowy brytyjski magazyn Financial Times co roku wyróżnia najszybciej rozwijające się firmy w Europie. W ostatnim rankingu firma Domator24 znalazła się na zaszczytnym 30. miejscu na ponad tysiąc rywalizujących podmiotów, wyprzedzając inne 44. polskie spółki znajdujące się w rankingu.       

Zadecydował o tym poziom przychodów przedsiębiorstwa w latach 2015 – 2018, który wzrósł w tym okresie aż o …  3419 procent. Co ciekawe w  kategorii artykułów użytku osobistego i domowego była bezkonkurencyjna w Europie i zajęła pierwszą lokatę na liście.       

To nie jest pierwsze wyróżnienie zielonogórskiej firmy. Domator24 ma na koncie zwycięstwo w XX rankingu Gazel Biznesu organizowanym przez magazyn Puls Biznesu jako najdynamiczniej rozwijająca się firma w Polsce, a na liście  Financial Times znalazł się drugi raz z rzędu.        

Prezes Domator24 Paweł Nowak skromnie uważa, że za sukcesem firmy stoją jej  pracownicy, do których ma pełne zaufanie:          
„Bardzo się cieszę z tej nagrody, bowiem jest ona dowodem naszego sukcesu. Cały czas się rozwijamy, planujemy ekspansję na nowe rynki, m.in. w USA czy też Kanadzie. Jesteśmy już też wyraźnie rozpoznawalni w Europie. Kluczem do sukcesu są w dużej mierze nasi pracownicy, którzy każdego dnia ciężko pracują, abyśmy zdobywali nowe rynki. W naszej firmie ufamy sobie nawzajem, wiemy że możemy na sobie polegać i każdy daje z siebie wszystko. To później przekłada się na realne efekty”.       

Pracownicy sprawdzają się również w trudnym gospodarczo okresie pod znakiem koronawirusa, kiedy muszą pracować zdalnie. Jak przyznaje szef firmy:    

„Dzięki temu wspólnemu zaufaniu nie muszę kontrolować moich pracowników. Mam pewność, że rzetelnie wykonują swoje obowiązki dając z siebie 100 procent”.        

Na podstawie gazetalubuska.pl
https://gazetalubuska.pl/wielki-sukces-zielonogorska-firma-domator24-w-rankingu-financial-times-zajela-30-pozycje-w-europie/ar/c3-14877603

Get involved!

Comments

No comments yet