Założycielka sieci BLM: Naszym celem jest usunięcie Trumpa

Neomarksistka współzałożycielka anarchistycznego ruchu BLM Patriss Cullors.

Nie można było jaśniej przedstawić prawdziwych celów anarchistycznego ruchu Black Lives Matter (BLM), niż wypowiedziała to współzałożycielka Globalnej Sieci BLM, Patrisse Cullors.

Pani Cullors w wywiadzie dla stacji telewizyjnej CNN powiedziała, że “Trump nie tylko nie powinien [ponownie] sprawować urzędu prezydenckiego w listopadzie, ale już teraz powinien zrezygnować. Trump musi być usunięty z urzędu. Nie pasuje on do tego urzędu i dlatego będziemy napierali aby usunąć Trumpa. […] Naszym celem jest usunięcie Trumpa.” (org. “Our goal is to get Trump out“).

Reakcja na te słowa jest również czytelna. Jeden z twitterowych uczestników dyskusji pyta się: “A więc na podstawie tego co mówisz, to ten cały [BLM] nie jest prawdziwym ruchem, lecz jest sposobem na finansowanie milionami dolarów przelewanych z korporacji, dla Bidena? Czyli, jak on wygra, to nagle protesty ustaną?”

Inny dodaje trzeźwo: “BLM to jest terroryzm”.

Jeszcze inny podsumowuje: “[Patrisse Cullors] określa się jako “wyszkolona marksistka”. A więc BLM jest ruchem marksistowskim. Obudźcie się!”

Źródło: Bibula.com

Dodaj komentarz