Wydłub oczy, zniszcz swojego wroga – tak się szkolą komuniści z Antify

Grupa dziennikarzy śledczych Project Veritas opublikowała nagrane ukryta kamerą filmy pokazujące jak szkolą się faszyści z Antify. W ramach „zajęć” faszyści uczą się m.in jak pokonać „wroga” wydłubując mu oczy.

Dziennikarze Project Veritas dotarli do jednego z byłych członków grupy Rose City Antifa z Portland, która jest jedną z najradykalniejszych w tej lewackiej, terrorystycznej organizacji. Udało im się pozyskać nagranie pokazujące jak wyglądają szkolenia w Antifie.

Nie jest jasne czy osoba anonimowo opowiadająca o Antifie jest dziennikarzem, czy własnie byłym członkiem terrorystycznej grupy. Chodzi o bezpieczeństwo informatora. Dziennikarze pozyskali nagranie pokazujące jak szkolą się faszyści z Antify.

Szkolenie prowadzi osobnik zidentyfikowany jako Nicholas Cifuni, który radzi jak chować broń i atakować „wrogów’. – Nie bądź jednym z tych pie..ych facetów z kastetem , któremu robi się zdjęcia – tłumaczy faszysta. – Policja będzie mówić:„ świetnie, że możemy ścigać tych skurwieli, patrzcie, jacy są brutalni”. To nie tak, że nie jesteśmy, ale musimy ku..a ukryć to gó..o”- mówi.

– Ćwicz takie rzeczy jak wyłupianie oczu. Nie trzeba bardzo naciskać, aby zranić czyjeś oczy – kontynuuje. – To nie boks, to nie kickboxing, to jest niszczenie wroga.

Spotkania faszystów odbywały się z zachowaniem dużych środków bezpieczeństwa. Uczestnicy musieli zostawiać telefony w łazience, gdzie włączano wentylator tak, by zagłuszał wszystkie dźwięki jakie mogły być ewentualnie nagrane. Informatorowi trudno było dostać się do grupy. Musiał zostać polecony wcześniej przez kogoś zaufanego, kogoś kto już zawodowo działa w faszystowskiej organizacji.

Założycielką Rose City Antifa jest Caroline Victorin, która wcześniej mieszkała w Szwecji ze swoim szwedzkim mężem. Para przeprowadziła się do Portland w 2017 roku. Z raportu Szwedzkiego Instytutu Badań Obronnych (FOI) wynika, że miała powiązania ze skrajnie anarchistyczną organizacją Fundacją Expo oraz z brytyjską grupą Hope not Hate. Obie te grupy były w przeszłości finansowane przez George’a Sorosa za pośrednictwem jego fundacji Open Society Foundation.

Faszystowska RCA z Portland jest jedną z najbardziej agresywnych komórek Antifa w Stanach Zjednoczonych. Jej działalność została dobrze udokumentowana przez dziennikarza Andy’ego Ngo. Sam Ngo został brutalnie pobity przez grupę podczas rozruchów w ubiegłym roku. Dziennikarz miał m.in krwiaka mózgu.

W listopadzie ubiegłego roku Gage Halupowski jeden z członków faszystowskiej bandy został skazany na sześć lat więzienia za napad na Adama Kelly. Atak mógł skończyć się śmiercią. Ofierze założono na głowę 25 szwów.

Rozruchy w USA. Faszyści z Antify i terroryści z BLM chcieli spalić dzieci. Szef policji płakał, gdy opowiadał o tym barbarzyństwie

Komuniści z Antify i członkowie organizacji terrorystycznej Black Live Matter (BLM) podpalili wielorodzinny dom, w którym były także dzieci. Strażakom uniemożliwiano gaszenie pożaru i ratowanie ludzi. Na szczęście nikt nie zginął.

Skala rozruchów w Stanach Zjednoczonych po śmierci George’a Floyda zmniejsza się, ale dochodzi do coraz bardziej przerażających zdarzeń. Do jednego z nich doszło w Richmond w stanie Wirginia. Faszyści z Antify i ich pobratymcy z Black Lives Matter celowo podpalili wielorodzinny dom mieszkalny. W środku byli ludzie w tym dzieci.

Zwyrodnialcy mieli pełną świadomość tego. Na miejscu zjawiła się straż pożarna, która próbowała gasić pożar i ratować ludzi. Faszyści i terroryści z Antify i Black Lives Matter uniemożliwiali strażakom interwencję. Na szczęście na miejscu byli tez policjanci, którzy przegonili terrorystów i umożliwili strażakom ugaszenie pożaru. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

O barbarzyńskiej akcji Antify i Black Lives Matter poinformował na konferencji prasowej szef policji w Richmond William Smith. Gdy opowiadał o tym zdarzeniu dosłownie zalał się łzami. Szef policji nie potrafił zrozumieć ani przeżyć tego, że można się dopuścić tak barbarzyńskich działań.

Smith powiedział również, że jego wydział policji ma informacje, że wielu anarchistów przyjechało z całego kraju, aby wziąć udział w zamieszkach. – Wiemy, że to była zorganizowana akcja. Dokładamy wszelkich starań, aby zidentyfikować tych, którzy stoją za tym. Robimy, co w naszej mocy, aby aresztować tych, którzy są sprawcami ataków na naszą społeczność, nasze miasto, naszych obywateli – powiedział Smith.

  • Za: Bibula.com

Dodaj komentarz