Słubice – Marsz o Wolność. Przeciwko lockdownowi i szczepieniom

Polscy i niemieccy myślący obywatele, nie przyjmujący za świętą prawdę medialnej koronawirusowej papki, którą jesteśmy wszyscy karmieni, spotkali się po obu stronach mostu granicznego w Słubicach aby zamanifestować swój sprzeciw wobec bezprawnych covidowych restrykcji i propagandzie pandemii, której według nich nie ma!      

Choć w cieniu agresywnych protestów przeciwko rządowi i Kościołowi przeciwnicy robienia z koronawirusa polskiej racji stanu nie ustępują i również wyrażają na ulicach swój protest przeciwko podporządkowaniu wszystkiego wirusowi oraz odbieraniu obywatelom podstawowych praw decydowania o sobie oraz zdobywania środków do życia, media głównego nurtu milczą o tym jak zaklęte.        

28 listopada kolejna grupa obywateli dała publicznie swój wyraz tego, że nie ma ich zgody na wprowadzany w imię koronawirusa totalitaryzm. Jak donosi portal gazetalubuska.pl tym razem w Słubicach i we Frankfurcie nad Odrą odbył się polsko-niemiecki Marsz o Wolność wymierzony w uzasadniane fikcyjną pandemią przymusowe szczepienia i wyniszczający gospodarkę lockdown. Jednym z jego organizatorów był przedsiębiorca i działacz polityczny Paweł Tanajno, który osobiście wsparł w sobotę protestujących w Słubicach.   

Zachodzi pytanie czy te pokojowe manifestacje wolnościowe marginalizowane przez media są w stanie zastąpić brak publicznej dyskusji na temat covid, od której politycy rządzący skutecznie odcinają polskie społeczeństwo wtłaczając w umysły obywateli pseudowiedzę bez pokrycia przy pomocy sterowanych ekspertów?               
Coraz trudniej będzie zmanipulowanym obywatelom wydostać się z tego koronawirusowego bagna skoro od miesięcy prowadzona jest wielotorowa kampania ich zastraszania na podstawie nierzetelnych danych. Mimo tego, że coraz bardziej widać, że to właśnie nielogiczne działanie rządzących jest bardziej zabójcze niż wyniesionego do rangi monstrualnego zabójcy wirusa, niewielu już jest w stanie to zauważyć.    

Relacja z protestu na stronie:        https://gazetalubuska.pl/polskoniemiecki-marsz-o-wolnosc-lockdown-maseczki-obowiazkowe-szczepienia-przeciwko-temu-protestowali-manifestanci/ar/c15-15317760

Opracowanie BC     

Źródło:     

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz