Radny wnioskuje o zniesienie opłat na toruńskich targowiskach

Radny Prawa i Sprawiedliwości Dariusz Mądrzejewski wystąpił do prezydenta Torunia, spółdzielni mieszkaniowej oraz stowarzyszenia handlowców o zniesienie opłat z najmu na zarządzanych przez te podmioty targowiskach.

W dniu dzisiejszym zwróciłem się do Prezydenta Miasta Torunia z wnioskiem o czasowe zniesienie opłat dla przedsiębiorców z tytułu najmu powierzchni handlowej na targowiskach miejskich. Działalność ich została ograniczona z powodu panującej epidemii koronawirusa. Przedsiębiorcy, którzy ograniczyli sprzedaż zrobili to dla dobra całego społeczeństwa. W interesie nas wszystkich jest to aby jak najwięcej z nich kontynuowało swoją działalność po epidemii. Z takim samym apelem skierowałem się również do Spółdzielni Mieszkaniowej Na Skarpie (Targowisko ,,Maciej”) oraz Stowarzyszenia Handlowców ,,Manhattanu”.

Napisał radny na swojej stronie na Facebooku.

Zamieścił tam również kopie wysłanych pism.

Oprac. Es.

Źródło: facebook.com, ddtorun.pl