Przyznano nagrody w plebiscycie Gazety Lubuskiej „Nasze Dobre Lubuskie”

Jak czytamy w portalu lubuskie.naszemiasto.pl, akcja „Nasze Dobre Lubuskie” ,,promuje produkty oraz usługi posiadające doskonałą jakość i cieszące się popularnością wśród konsumentów”. O znaku jakości Nasze Dobre Lubuskie marzy więc każdy przedsiębiorca w regionie. Od trzynastu lat trofeum dla trójki najlepszych w konkursie Gazety Lubuskiej jest przyznanie tego bardzo prestiżowego znaku jakości i promocyjna kampania reklamowa w gazetach i portalach internetowych Polska Press Grupy, wydawcy GL, dla najlepszych regionalnych produktów i usług.         

      
Nagrody dla zwycięzców w trzech kategoriach: produkt przemysłowy/nowoczesne technologie, produkt spożywczy/gastronomia i usługi, przyznają specjalnie powołana kapituła plebiscytu złożona z ekspertów oraz oczywiście czytelnicy Gazety Lubuskiej. Głosy czytelników dały regionalnym firmom możliwość wygrania promocji w mediach Polska Press Grupy o wartości 25, 15 lub 10 tys. zł za odpowiednio I, II i III miejsce, natomiast zwycięzcy plebiscytu wybrani przez członków kapituły zostali nagrodzeni kampaniami reklamowymi o wartości 20, 10 i 5 tys. zł.        

Pomimo koronawirusowych zawirowań, które wymusiły na organizatorach zmianę formuły konkursu, pandemia nie uniemożliwiła przeprowadzenia plebiscytu i jak donosi portal gazetalubuska.pl tegoroczne znaki jakości Nasze Dobre Lubuskie zostały właśnie przyznane.                     

Wśród regionalnych przedsiębiorstw nagrodzonych przez kapitułę znalazła się firma Ollen-POL z Żar, w kategorii produkt spożywczy, za koncentrat OMEGA 3+6+9 Ollen-POL, dostarczający organizmowi niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, zapewniających nie tylko jego doskonałą sprawność fizyczną i umysłową, ale co bardzo ważne w koronawirusowym szaleństwie, znakomitą odporność. Koncentrat otrzymywany z polskiego lnu, z uprawy którego słynie lubuskie. Więcej o produkcie na stronie:                       https://m.facebook.com/pg/Ollen-POL-zdrowie-z-lnu-105493624456502/posts/

Pozostałe nagrodzone produkty i usługi na stronie:          https://gazetalubuska.pl/nasze-dobre-lubuskie-2020-czlonkowie-kapituly-oraz-czytelnicy-wybrali-najlepsze-regionalne-produkty-i-uslugi/ar/c3-15311439

Opracowanie BC 
Źródło:       

https://youtu.be/orFvL7QzArk

Dodaj komentarz