Propaganda KORONAŚWIRUSA ważniejsza niż ZNISZCZENIA PO ULEWACH NA PODKARPACIU?

W piątek po południu nad częścią woj. podkarpackiego przeszły gwałtowne ulewy. Najtrudniejsza sytuacja jest w powiatach: rzeszowskim, łańcuckim, przeworskim i przemyskim. Woda zalała drogi, domy, budynki gospodarcze, szkoły, strażnice OSP i studnie.

Strażacy pracują przy usuwaniu zniszczeń w miejscowości Hadle Kańczuckie (pow. przeworski), zdjęcia z 27 czerwca 2020

Premier Mateusz Morawiecki na miejscu powodzi w miejscowości Hadle Kańczuckie (pow. przeworski). Szef rządu zapewnia, że w związku z powodzią pomoc państwa będzie szybka wszędzie, gdzie to niezbędne.

Zerwany most w miejscowości Manasterz (woj. podkarpackie), zdjęcia z 27 czerwca 2020
  • Za: INTERIA FAKTY.pl