Nowy lokator w ełckim Parku Naukowo-Technologicznym

Firma NANOO PRINTERS od połowy września 2020 r. dołączyła do grona lokatorów hali produkcyjnej Parku Naukowo Technologicznego w Ełku.

Park Naukowo-Technologiczny w Ełku to odpowiednie  miejsce do rozwijania swojego biznesu oraz  prowadzenia działalności w zakresie produkcji, usług i badań. Od połowy września 2020 r. do Inkubatora przedsiębiorczości  PNT w Ełku dołączyła kolejna nowa firma Nanoo Printers.

Nanoo Printers dołączyło do Parku Naukowo Technologicznego aby rozwijać kolejną gałąź swojej działalności  – tworzenie innowacyjnych form wtryskowych z wykorzystaniem metod odlewniczych oraz technologii polerowania laserowego.

Do tej pory Firma Nanoo Printers wdrażała innowacyjną technologię druku nano, będącego odmianą druku atramentowego ink-jet używającego atramentów barwionych pigmentami (proszkami). Dzięki tej technologii można drukować na niemal dowolnym materiale.
Rynki, na których nanodruk ma zastosowanie to:

  • papiery tektury i inne podłoża używane w druku offsetowym i fleksograficznym,
  • szkło i ceramika,
  • tworzywa sztuczne,
  • tkaniny i tekstylia ,
  • drewno, materiały drewnopodobne,
  • metale.

Więcej informacji o firmie: http://nanooprinters.eu/pl/

Oferta Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku to nie tylko wynajem powierzchni biurowej po preferencyjnych cenach i dostęp do nowoczesnej infrastruktury. To także możliwość rozwoju poprzez uczestnictwo w realizowanych projektach. Oprócz biur, laboratoriów i hal produkcyjnych PNT w Ełku dysponuje nowoczesnymi salami konferencyjnymi, które można wynająć na konferencje, warsztaty, szkolenia, spotkania biznesowe, rozmowy kwalifikacyjne.

Obecnie w PNT w Ełku funkcjonuje 16 firm.

Więcej na: http://technopark.elk.pl/

Oprac. Es.

Dodaj komentarz