Lubuskie firmy promują Polskę na całym świecie

Lubuskie pomimo tego, że jest jednym z mniejszych regionów Polski, jeśli chodzi o firmy, które zawojowały rynki na całym świecie może stanąć w szranki z najlepszymi. Wielu Polaków nawet nie zdaje sobie sprawy, że za doskonale znanymi wszystkim markami kryje się całkowicie polski kapitał, i że to właśnie Lubuszanie są twórcami ich sukcesu.         

W samej tylko południowej stolicy regionu jest ich kilka. Oprócz Ekoenergetyki wiodącej prym w dziedzinie ładowania pojazdów elektrycznych oraz LUG produkującej oprawy oświetleniowe, o których głośno ostatnio w mediach z powodu wygrania przez nie wielkich przetargów dotyczących odpowiednio elektromobilności Paryża w pierwszym przypadku i oświetlenia ulic Warszawy w drugim, do tego zacnego grona zielonogórskich ambasadorów polskiej myśli i przedsiębiorczości należy m.in. działająca na rynku już 31 lat firma LFC produkująca implanty kręgosłupowe, która ma na swoim koncie prawie 40 nagród i 62 patenty, a ponad 179 innowacyjnych rozwiązań jest w trakcie procedur patentowych. 

A kto z posiadaczy dostępu do internetu nie zna sklepu eobuwie.pl? Zielonogórska firma sprzedaje z sukcesem online od 14 lat nie tylko obuwie, ale i galanterię skórzaną docierając już ze swoją ofertą do mieszkańców aż 15 europejskich krajów. Podobnie przebojem zdobyła rynek rodzima firma cinkciarz.pl oferująca od 10 lat internetowe usługi walutowe. Bogata oferta oprócz wymiany walut, kart płatniczych, płatności, pożyczek i transakcji na rynku walut, obejmuje również analizy gospodarcze i bieżące zestawienia kursów walut. W 2015 roku dowiedział się o niej cały świat, za sprawą umowy na sponsorowanie amerykańskiej gwiazdy rozgrywek ligii NBA, Chicago Bulls.       

  
Więcej na stronie:   

https://gazetalubuska.pl/zielonogorskie-firmy-z-ktorych-mozemy-byc-dumni-zaczynaly-skromnie-dzis-sa-znane-w-kraju-i-na-swiecie/ga/c3-15386291/zd/47427641

Opracowanie BC 
Źródło:  

Dodaj komentarz