LOT uruchomi dwie wakacyjne trasy z Portu Lotniczego Lublin

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomią dwa nowe połączenia z lubelskiego lotniska. W lipcu i sierpniu z lotniska w Świdniku będzie można polecieć do chorwackiego Splitu i na grecką wyspę Korfu.

Rejsy na trasie do Chorwacji będą wykonywane w piątki od 3 lipca do 28 sierpnia. Z kolei loty do Grecji będą odbywały się we wtorki od 7 lipca do 25 sierpnia. Bilety można już nabyć w systemach rezerwacyjnych przewoźnika. Ceny zaczynają się od 100 zł za przelot w jedną stronę.

Z rozkładów na stronach PLL LOT wynika też, że od 15 lipca przywrócone zostanie codzienne połączenie z Warszawą. Obecnie z Portu Lotniczego Lublin można polecieć do Eindhoven i Oslo. Rejsy na tych trasach po trzymiesięcznej przerwie związanej z pandemią koronawirusa w ubiegłym tygodniu wznowiły linie Wizzair. Od lipca do Dublina ponownie będzie latać Ryanair.

Za:

Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni