Kultowy pub na toruńskiej starówce został zamknięty

Niestety kolejny popularny lokal znika z toruńskiej starówki. W tym tygodniu o zamknięciu swojego interesu poinformowali właściciele pubu „Pod Antałkiem”.

„Pod Antałkiem” przy ul. Ducha Świętego w Toruniu to bez wątpienia pub, który był bardzo lubiany przez mieszkańców naszego miasta oraz turystów. Niezwykły wewnątrz i tętniący życiem podczas długich letnich wieczorów na zewnątrz. Niestety to już historia…

W tym tygodniu właściciele pubu „Pod Antałkiem” podziękowali klientom za wszystkie wspólnie spędzone chwile i poinformowali o zamknięciu. Ale jednocześnie dodali, że być może lokal w przyszłości wróci na toruńską starówkę.

– Dziękuję Wam za te piękne lata, poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę w naszym „starówkowym” przedsiębiorstwie. Wyrażam także nadzieję, że nie zapomnicie o nas i, podobnie jak my wszyscy, będziecie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile… Być może za jakiś czas wrócimy 

– napisał właściciel pubu „Pod Antałkiem”.

Niestety to kolejne przedsiębiorstwo, które w ostatnich tygodniach zniknęło z toruńskiej starówki. Wcześniej informowaliśmy o zamknięciu restauracji „Sphinx” oraz lokalu „Brando’s music”. Według doniesień medialnych, już niedługo rząd umożliwi częściowe otwarcie lokali gastronomicznych.

Dziennikarze „RMF FM” dotarli do rządowych dokumentów i ujawnili, że restauracje zostaną „odmrożone” 18 maja. Jednak lokale będą mogły otworzyć jedynie ogródki i to pod warunkiem, że będą obsługiwali je kelnerzy.

Źródło: ototorun.pl

Get involved!

Comments

No comments yet