Koronawirus w Polsce. Branża funeralna nie wierzy w zabójczy efekt epidemii. Spadek liczby pogrzebów

Koronawirus w Polsce. Zaskakujące dane branży pogrzebowej. Liczba pogrzebów spada (Forum)

Branża funeralna nie wierzy w zabójczy efekt epidemii koronawirusa w Polsce. W ostatnich tygodniach spada liczba pogrzebów. W niektórych regionach kraju nawet o 40 proc.

Koronawirus w Europie. Austria i Dania dają radę

Rozmówca WP przywołuje dane serwisu Euromomo, który przedstawia raporty o śmiertelności w Europie (chodzi o wszystkie przypadki zgonów, a nie tylko spowodowane Covid-19). Poza Włochami, Hiszpanią, Francją, Wielką Brytanią, gdzie służba zdrowia upadła pod naporem epidemii, wiele krajów nie odnotowuje wzrostu śmiertelności. Spadek liczby zgonów widoczny jest np. w Austrii i Danii.

Dyrektor szpitala w Łukowie: „Ludzie, włączcie myślenie”

Do pokonania strachu przed epidemią i włączenia myślenia zachęcał niedawno Mariusz Furlepa, dyrektor powiatowego szpitala w Łukowie (lubelskie). W tym powiecie w pierwszym kwartale 2020 roku śmiertelność spadła o 30 proc. W lokalnej telewizji dyrektor Furlepa pokazał tabelę z danymi Urzędu Stanu Cywilnego. Apelował, aby przestać oglądać niektóre programy w telewizji, które „służą zastraszaniu ludzi, wywoływaniu lęku i emocji, a zaburzają logiczne myślenie”.

– Pomyślmy, ile osób choruje w najbliższym otoczeniu, a ile z nich przechodzi chorobę ciężko? W naszym powiecie zachorowało 7 osób, dwie są ozdrowieńcami, a pozostałe są w stanie dobrym. Nie zmarła ani jedna osoba z powodu koronawirusa. Podczas gdy z powodu grypy sezonowej nie żyją trzy osoby. Nie ma u nas jakiegoś stanu pandemii – powiedział rozmowie z lokalną telewizją Master TV.

Za: WP.pl,

Komentarze internautów:

Fatboy

Ktoś wykorzystuje sytuację pandemii…a kto każdy widzi. Władza za wszelką cenę. Ustawa covidowa i można robić co się chce. Gdyby Dżepetto kazał chodzić na jednej nodze na spacerze to tak byłoby…a ORMO z chęcią wlepiałoby mandaty bo uwielbiają te premie za wypisanie.

Kurhan2005

W czasie zakażeń (tu koronawirusem) ludzie unikają szpitali i lekarzy – więc są zdrowsi i nie chce im się umierać 🙂 😉 lub – nie wiedzą że są śmiertelnie chorzy (więc nasza służba w białych fartuchach nie pomaga im przywitać się ze stwórcą (z autopsji).

SYFON

WHO posiada 5 głównych sponsorów: bill gates plus 4 wiodące koncerny farmaceutyczne. Czy to wystarczy by zacząć myśleć samodzielnie na temat pandemii i tego wirusa? Czy eksperci pokazywani w mediach głównego nurtu a raczej kłamliwego ścieku nie są przypadkiem uzależnieni od kasy płynącej z firm farmaceutycznych? Czy zamrożenie gospodarki nie jest celowe by wywołać taki kryzys by zubożałe narody wyprzedały się za grosze ? Kto odkupi ten majątek? przypadkiem nie plemię wybrane skupi ten majątek? Włączyć myślenie, zdjąć maski i zacząć oddychać i samodzielnie analizować fakty!